Wyszukiwałeś:

48

. Znaleziono 679 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 48

Spróbuj też wyszukać: 713 nałęczów 737

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 679 wszystkich):

Wielkie inwestycje we Wrocławiu

Na budowę nowego mostu Warszawskiego i przebudowę ul. Borowskiej Wrocławotrzymał ponad 68 mln zł. Kilka dni wcześniej został podpisany wniosek nadofinansowanie przebudowy węzła komunikacyjnego - Pl. PowstańcówWielkopolskich na kwotę ponad 48 mln zł.

 

Mały Samuraj w Polsce

Suzuki SX4 jest już dostępny na naszym rynku. Jego debiut bez wątpieniaotwiera na dobre nowy segment samochodów o nadwoziu typu crossover. Najtańsząwersję nowego 'japończyka' będzie można kupić już od 48.900 zł.

 

Polskie drogi w liczbach

"W 2007 roku prace budowlane trwają na 258 km autostrad i na 183 kmpriorytetowych dróg ekspresowych" poinformował minister transportuJerzy Polaczek.

 

F1: Hamilton broni swojego podwórka. Kubica przegrywa z deszczem

Robert Kubica nie ukończył Grand Prix Wielkiej Brytanii. A szkoda bo, mimodopiero 10. pozycji na starcie na zalanym deszczem Silverstone Polak spisywałsię znakomicie. Aż do 41. okrążenia na którym popełnił błąd iwypadł z toru. Wygrał Lewis Hamilton, który z liczbą 48 punktówwspólnie z Kimi Raikkonenem i Felipe Massą lideruje stawce F1.

 

1,2 mld zł na lubelskie inwestycje drogowe

W tym roku lubelscy drogowcy będą dysponować czterokrotnie większymi niż wubiegłym roku środkami na realizację inwestycji drogowych. W planach jestm.in. rozpoczęcie budowy obwodnic Kraśnika i Kocka oraz przebudowa drogikrajowej nr 17.

 

Będą lepsze drogi na Lubelszczyźnie

Jeszcze przed początkiem wakacji rozpocznie się przebudowa pięciuodcinków dróg krajowych na Lubelszczyźnie o łącznej długościblisko 39 km. Przed końcem roku kierowcy i pozostali uczestnicy ruchu zyskająw sumie 66,9 km równych i bezpieczniejszych dróg.

 

Rusza przebudowa DK 48 w Dęblinie

1 lipca rozpoczną się prace przy przebudowie 3-kilometrowego odcinka drogikrajowej nr 48 przechodzącej przez Dęblin. Koszt inwestycji wyniesie ponad19,5 mln zł.

 

Przebudowa na DK 19 i DK 48

9 lipca rozpoczną się prace przy przebudowie DK 19 na odcinku pomiędzyŁukowiskiem i Międzyrzecem Podlaskim (długość 9,1 km). 14 lipca ruszy teżprzebudowa 10-kilometrowego odcinka drogi nr 48 Moszczanka – Kock, odPodlodowa do Stoczka Kockiego w woj. lubelskim.

 

Ograniczenie ruchu na DK 48

Zmieniło się oznakowanie na drodze krajowej nr 48 na odcinku Sobieszyn –Przytoczno – Krępa woj. lubelskie. Na okres zimy wprowadzone zostałoograniczenie dopuszczalnego ciężaru całkowitego do 12 ton.

 

Citroen podał ceny nowego C3

Nowy Citroen C3 wchodzi na polski rynek. Zobacz na ile francuska marka wyceniłaswój nowy model, który w sprzedaży będzie dostępny w trzechpoziomach wyposażenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017