Wyszukiwałeś:

480

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 480

Spróbuj też wyszukać: dw480

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

60 lat 'garbusa'

Wczoraj minęła 60 rocznica rozpoczęcia seryjnej produkcji jednego znajbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie. Mowa tu o Volkswagenie Kaefer,który w naszym kraju ochrzczony został jako "garbus".

 

Autostradowe zapowiedzi 2006

"Rok 2006 będzie ważnym etapem w realizacji programu autostradowego wPolsce. Do użytku zostaną oddane trzy odcinki nowych bądź zmodernizowanychautostrad" - zapowiada GDDKiA.

 

Aston Martin Rapide: 4 drzwi w Coupe

Czterodrzwiowe Coupe jest w modzie. Po ciekawym projekcie modelu Mercedesa CLSprzyszła kolej na Brytyjczków, którzy na targach samochodowych w Detroitzaprezentują koncept Aston Martin Rapide.

 

Ponad 480 km na baku pełnym wodoru

Chevrolet Sequel z pewnością zapisał się już na karty historii nie tylkokoncernu GM, lecz także światowej motoryzacji. Jest to bowiem pierwszysamochód napędzany za pomocą ogniw paliwowych zasilanych wodorem, któremuudało się przejechać na jednym baku aż 480 kilometrów (300 mil).

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Scania uzbroi fińską armię

W przeciągu najbliższych dwóch lat Scania dostarczy fińskim siłomzbrojnym 91 samochodów ciężarowych. Umowa obejmuje równieżpięcioletni kontrakt serwisowy oraz wstępne porozumienie, dotyczące dostawykolejnych 197 pojazdów w ciągu następnych czterech lat.

 

5000 autobusów z Bolechowa

W środę (6 maja) 5-tysięczny autobus wyjechał z fabryki Solaris Bus &Coach S.A. w podpoznańskim Bolechowie. Obecnnie firma zatrudnia blisko 1600osób i produkuje rocznie ponad 1000 Solarisów.

 

Łódzkie: wyremontowana droga do remontu

Półtora miesiąca po remoncie drogę wojewódzką nr 480 w woj.łódzkim ponownie trzeba naprawiać. Nowy asfalt pęka tak, żewyremontowany odcinek nadaje się znowu do wymiany. 

 

Seat Exeo również jako "ciężarówka"

Seat Exeo ST, czyli wersja kombi, jest kolejnym modelem z kratką, czyliuprawniającym do 100-procentowego odliczenia podatku VAT od jego zakupu oraz odpaliwa kupowanego w trakcie jego eksploatacji.

 

Lexus LFA - w końcu jest

Mamy dobrą i złą wiadomość dla tych wszystkich, którzy już niemogli się doczekać produkcyjnej wersji Lexusa LFA. W końcu jest. Jegopremiera ma miejsce na rozpoczętej właśnie wystawie w Tokio. Zła wiadomośćjest jednak taka, że będzie zaledwie 500 egzemplarzy tego dwumiejscowegosupersamochodu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017