Wyszukiwałeś:

481

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 481

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Pierwsze urodziny Phantoma

Dokładnie rok temu podczas Detroit Auto Show Rolls-Royce zaprezentowałnajnowszy model Phantom. Rocznica ta zbiega się w tym roku ze stuleciempowstania firmy.

 

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

VW najbardziej popularny w Europie

Samochody marki Volkswagen były najczęściej kupowane w zeszłym roku naStarym Kontynencie. Również Grupa VW nie miała sobie równych pod względemliczby sprzedanych nowych aut.

 

Nowy Safety-Car w Formule 1

W nowym sezonie elitarnych rozgrywek Formuły 1 rolę samochoduzabezpieczającego (Safety-Car) będzie pełnił CLK 63 AMG. Aby jak najlepiejwykonywać swoje zadania podczas wyścigów auto zostało specjalniezmodyfikowane.

 

Centra na plusie

Poznański producent akumulatorów – Centra S.A., wchodząca w składamerykańskiego koncernu Exide Technologies, zakończyła ostatni rok budżetowy(od 1 kwietnia 2006 do 31 marca 2007), zyskiem w wysokości ponad 7,25 mln zł.W kolejnym roku spółka przewiduje inwestycje w wysokości 5,2 mln zł orazdalszy wzrost przychodów.

 

Most na DW 481 gotowy

Firma Skanska, wykonawca inwestycji, poinformowała, że 7 lutego bieżącegoroku został oddany do użytku most przez rzekę Widawkę, znajdujący się wciągu drogi wojewódzkiej nr 481 z Łask do Widawy.

 

Łódzkie inwestuje w drogi wojewódzkie

W ostatnich dniach grudnia 2008 roku uchwalony został budżetwojewództwa łódzkiego na rok 2009. Zakłada on najwyższe whistorii wydatki inwestycyjne. Najwięcej środków, bo aż ponad 222 mlnzł przeznaczono na modernizację dróg wojewódzkich.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Nowy Targ: Przygotują dokumentację dla obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na wykonanie dokumentacji projektowej dlainwestycji związanej z budową południowej obwodnicy Nowego Targu. Trasaznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 49.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017