Wyszukiwałeś:

483

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 483

Spróbuj też wyszukać: 42 484 DW 483

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

SSC szykuje rekordowe auto

Firma SSC, producent szybkich, a zarazem luksusowych samochodów, ogłosiłaniedawno, że swym nowym modelem zamierza pobić dotychczasowy rekordprędkości należący do seryjnie produkowanego Bugatti Veyron.

 

3 elektryczne koncepty Chryslera

Na trwającej właśnie wystawie samochodowej w Detroit Chrysler LLCzademonstrował trzy pojazdy protypowe - Jeep Renegade, Chrysler ecoVoyager iDodge Zeo. Wszystkie mają jeden wspólny mianownik - napęd elektryczny,choć w bardzo różnorodnym zastosowaniu.

 

Budujemy drogi z Funduszu Spójności

Ministerstwo Infrastruktury opublikowało dane dotyczące wykorzystaniaśrodków z Funduszu Spójności, które przeznaczono naprojekty związane z transportem. Sfinansowane inwestycje są związane m.in. zbudową autostrad A2 i A4.

 

Siedmioosobowa Tesla

Producent elektrycznych samochodów marki Tesla zamierza zawalczyć oszerszy rynek. Właśnie pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia i informacjeo modelu S, który do sprzedaży wejdzie w 2011 roku.

 

Rajd Dakar: Hattrick Volkswagena

Po ukończeniu najdłuższego i najtrudniejszego jak dotąd odcinka specjalnego„Dakaru”, trzy Race Touaregi prowadzą zarówno w klasyfikacjidnia, jak i generalnej. Liderem jest Carlos Sainz pilotowany przez Lucasa Cruza(VW Race Touareg). Krzysztof Hołowczyc utrzymał szóstą lokatę.

 

Mercedes najpopularniejszy wśród premium

Po raz pierwszy w historii Polacy kupili w jednym roku ponad 5.000 nowychsamochodów jednej marki premium. Mercedes-Benz z wynikiem 5.019sprzedanych egzemplarzy osiągnął w stosunku do 2008 r. wzrost o 16%.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017