Wyszukiwałeś:

49

. Znaleziono 676 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 49

Spróbuj też wyszukać: 106 120 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 676 wszystkich):

Wielkie inwestycje w Gdańsku

Już na wiosnę rozpocznie się modernizacja jednej z najbardziej dziurawychulic Gdańska - ul. Marynarki Polskiej. Droga prowadząca do Nowego Portuzostanie przebudowana kosztem 49 mln złotych.

 

Prace na gdańskim Podwalu Grodzkim

15 lipca 2006 roku rozpoczęła się największa w ostatnich latach inwestycjadrogowa w Gdańsku - przebudowa Podwala Grodzkiego i Wałów Jagiellońskich. Potrzech tygodniach trwania remontu prace idą zgodnie z harmonogramem - zapewniaUM Gdańsk. Wartość całkowita projektu to blisko 32,7 mln zł, z czegodofinansowanie z UE w ramach SPOT wynosi ponad 22,7 mln zł. Prace potrwają dogrudnia 2007 roku.

 

Miliardowy budżet Małopolski

W 2007 roku budżet krakowskiego oddziału GDDKiA przekroczy miliard złotych. Wprzeliczeniu: na każdy kilometr małopolskiej sieci wydane zostanie ponad 1,2mln złotych.

 

Nowy Fiat Bravo już za 49.990 zł

Włoski koncern przystępuje do walki o swój kawałek tortu w segmenciesamochodów kompaktowych. Po sukcesie Grande Punto i Pandy, nową odsłonęFiata Bravo czeka nie lada zadanie. Czy pomoże mu w tym gwarancja na milionkilometrów, technologia World Class Manufacturing oraz cena 49.990 złotych?

 

F1: Ferrari dało znak

Pierwszy, pełny dzień testów nowych bolidów F1, w którychwzięła udział większa część zespołów zakończył się wczoraj natorze w Walencji. Chyba wszystko układa się po myśli szefów Ferrari.Felipe Massa i aktualny mistrz świata F1, Kimi Raikkonen byli najszybsi podczaswtorkowej sesji.

 

Najważniejszy węzeł w Nowym Targu

Dyrektor krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych iAutostrad, spotkał się z burmistrzem Nowego Targu, w wyniku czego ustalono,że Nowy Targ ma szansę stać się najważniejszym węzłem komunikacyjnym naPodhalu.

 

Nowy Targ będzie mieć obwodnicę

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadaniazwiązanego z budową południowej obwodnicy Nowego Targu. 2,7 km trasa znajdziesię w ciągu drogi krajowej nr 49.

 

Nowy Targ: Przygotują dokumentację dla obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o podpisaniu umowy na wykonanie dokumentacji projektowej dlainwestycji związanej z budową południowej obwodnicy Nowego Targu. Trasaznajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 49.

 

Zaprojektują obwodnicę Nowego Targu

W styczniu 2011 roku zakończą się prace projektowe nad południowąobwodnicą stolicy Podhala w ciągu drogi krajowej nr 49 Nowy Targ –Jurgów. GDDKiA zakłada, że budowa obwodnicy ruszy w 2012 roku razem zkolejnym odcinkiem ekspresowej zakopianki na trasie Rdzawka - Nowy Targ.

 

Utrudnienia na DK 49 Czarna Góra – Jurgów

Do 5 sierpnia na drodze krajowej nr 49 z Czarnej Góry do Jurgowa (woj.małopolskie) występują utrudnienia w ruchu związane z wymianą nawierzchnidrogi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017