Wyszukiwałeś:

494

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 494

Spróbuj też wyszukać: 45

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

Co z następcą Audi A2?

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku Audi podejmie decyzję co do produkcjinastępcy modelu Audi A2, którego budowę przerwano w lecie ubiegłego roku.Ewentualna produkcja nowego samochodu miałaby ruszyć w ciągu 2-3 lat.

 

Nowy, pięciodrzwiowy Opel Corsa

Młoda generacja Opli właśnie wzbogaciła się o nowy model - pięciodrzwiowąCorsę. Zgodnie z realizowaną przez Opla w modelach Astra i Astra GTCfilozofią, różni się ona od wersji trzydrzwiowej.

 

Fiat ponownie na plusie

Jak widać, dobre wyniki Fiata na polskim rynku to żaden odosobniony przypadek.Włoska marka jako jedna z niewielu w czerwcu zanotowała wzrost sprzedaży i toaż o ponad 14 procent.

 

Wysokie oferty na przebudowę S7 Grójec - Białobrzegi, drogi ekspresowe

Otwarto oferty w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinkuGrójec-Białobrzegi. Długość odcinka to 17 km, a kwota jaką GDDKiAzamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji wynosi 460 mln złotych.Tymczasem najniższa ze złożonych ofert wynosi ponad 494 mln zł. To jużtrzecia próba wyłonienia wykonawcy prac.

 

Jest wykonawca ‘siódemki’ Grójec – Białobrzegi

GDDKiA wyłoniła wykonawcę inwestycji na drodze krajowej nr 7 Grójec -Białobrzegi. Przebudowę 17-kilometrowego odcinka wykonawca wycenił na ponad494 mln zł. Była to najniższa zaoferowana cena. GDDKiA zamierzałaprzeznaczyć na sfinansowanie inwestycji 460 mln zł.

 

Bardzo żwawa Fabia

Takiej Skody Fabii nie zobaczymy na pewno w firmowych salonach czeskiej marki.Przerobiona przez pochodzącą znad Wełtawy firmę Brisk, muskularna wersjapopularnego kompaktu będzie dysponować mocą rzędu 494 KM.

 

Luzy i stuki w Nissanach

Do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów trafiło zawiadomienie omożliwych usterkach w przekładni kierowniczej niektórych egzemplarzymodeli Nissan X-Trail oraz Qashqai.

 

Dodatkowe pieniądze na opolskie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego poinformował ouzupełnieniu kontraktu wojewódzkiego na lata 2007-2008, dzięki czemuopolski budżet zasili aż 40 mln zł. Z tej kwoty 16 mln zł zostanieprzeznaczone na modernizacje dróg wojewódzkich.

 

Przybyło lepszych dróg na północy śląskiego

Od jesieni ub. roku trwały remonty na kilku odcinkach drógwojewódzkich w północnej części województwa śląskiego.Kosztem niespełna 15 mln złotych wyremontowano 15,4 km kilku drógwojewódzkich.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017