Wyszukiwałeś:

94

. Znaleziono 492 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 94

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 492 wszystkich):

Wątek na forum: Kraków: otwarto estakadę nad rondem Polsadu

Wiadukt nad Rondem Polsadu to nie jest droga nr 7, tylko 94. Siodemka idzie w innym kierunku. Mimo to dobrze ze zbudowali ta estakade. Ale duzo bardziej jest potrzebna estakada na skrzyzowaniu Bora - Komorowskiego z Wislicka i Stelli Sawickiego, tam sa straszne korki i dlugo sie czeka by w...

 

Wrocław: Klecińska częściowo przejezdna

Od soboty 28 kwietnia zmieni się organizacja ruchu w rejonie ulicy Klecińskiejwe Wrocławiu w związku z oddaniem do ruchu zachodniej części estakady oraz0,5 km odcinka jezdni. Ul. Klecińska stanowi ostatni, brakujący fragmentpołudniowo - zachodniej części Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia.

 

Obwodnica w programie

Projekt budowy obwodnicy Olkusza trafił na listę kluczowych projektówMałopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który będzierealizowany w latach 2007-2013.

 

25 mln na poprawę bezpieczeństwa w Małopolsce

W 2008 roku na zadania związane z poprawą poziomu bezpieczeństwa ruchudrogowego na małopolskich drogach krajowych przeznaczono 25 mln zł. Pieniądzete zostaną wydane w ramach programu Drogi Zaufania – Bezpiecznych Osiem,który obejmie najważniejsze trasy w regionie.

 

Kraków: Przetarg na odcinek obwodnicy

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg na budowę 2,4 km odcinka północnej obwodnicy Krakowaod węzła Radzikowskiego do węzła Modlnica. Nowa dwujezdniowa droga klasy GPma powstać w ciągu dwóch lat.

 

Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Województwo śląskie podpisało pierwsze umowy o dofinansowanie ześrodków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dotycząone przebudowy drogi krajowej nr 52 w Bielsku-Białej i budowy bytomskiegoodcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Wakacje z utrudnieniami

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradopublikował mapkę wraz z wykazem remontów, które będąprowadzone w czasie wakacyjnych miesięcy na małopolskich drogach krajowych.Kierowcy napotkają utrudnienia aż na 26 odcinkach.

 

Częstochowa: wylotówka na Opole bez funduszy

Częstochowa liczyła na pół miliarda eurofunduszy na inwestycjedrogowe. Ministerstwo Infrastruktury odrzuciło strategiczny projekt dotyczącyprzebudowy trasy wylotowej na Opole (DK 94).

 

Powstaje łącznik autostrady z ekspresówką

Rozpoczęła się realizacja kolejnego odcinka Łącznika Aglomeracyjnegoautostrady A4 z drogą ekspresową S8 (droga wojewódzka Bielany –Łany – Długołęka). Prace mają potrwać do końca stycznia 2013 roku.Wartość inwestycji to prawie 22 mln zł.

 

Kraków: Radzikowskiego – Modlnica na ostatniej prostej

Dobiegają końca prace na budowie drogi krajowej klasy GP od węzłaRadzikowskiego do węzła Modlnica. Oficjalnie koniec inwestycji zaplanowano namaj 2011 roku.  Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami, tona wakacje nowe połączenie zostanie uruchomione.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018