Wyszukiwałeś:

citroen

. Znaleziono 2747 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: citroen

Spróbuj też wyszukać: citroen c3 citroen c5 citroen c2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 2747 wszystkich):

Citroen oficjalnie powraca do WRC

Po rocznej przerwie Citroen oficjalnie wraca do rywalizacji w cyklu WRC,zgłaszając do Rajdu Monte Carlo, inaugurującego sezon 2007 RajdowychMistrzostw Świata, dwa nowe C4 WRC (załogi Sebastien Loeb/Daniel Elena orazDani Sordo/Marc Marti).

 

Trójbryłowy Citroen C4

Po sukcesie modelu C4, który osiągnął sprzedaż w skali światowej rzędu530 tysięcy egzemplarzy, przyszedł czas na kontynuację rozwoju. Tym razemfrancuska marka zamierza postawić na kraje Ameryki Łacińskiej, gdzie pojawisię Citroen C4 w wersji sedan.

 

Citroen DS dla indywidualisty

Co prawda nowy Citroen DS nie wszedł jeszcze do sprzedaży, ale potencjalninabywcy tego samochodu będą mogli już teraz jak będzie wyglądaćskonfigurowane przez nich, wymarzone auto.

 

Peugeot i Citroen połączą się z Mitsubishi?

Francuski koncern motoryzacyjny PSA Peugeot Citroen oficjalnie ogłosił, iżrozpoczęte zostały rozmowy z Mitsubishi Motors Company, których celemjest znalezienie kolejnych możliwości rozszerzenia współpracy.

 

Citroen podał ceny nowego C3

Nowy Citroen C3 wchodzi na polski rynek. Zobacz na ile francuska marka wyceniłaswój nowy model, który w sprzedaży będzie dostępny w trzechpoziomach wyposażenia.

 

Peugeot i Citroen z podobnymi problemami co Toyota

Problem "uciekającego" pedału gazu może dotyczyć nie tylko autmarki Toyota. Na przeprowadzenie akcji serwisowej zdecydował się właśniefrancuski koncern PSA Peugeot Citroen, którego modele 107 i C1 sąwytwarzane w czeskiej fabryce w Kolinie razem z Toyotą Aygo.

 

Wątek na forum: Nowy Citroen Berlingo w Genewie

Mmmm ciekawe;) Wczoraj czytałem parę artykułów na ten temat, ciekawe co Citroen w rzeczywistości wprowadzi nowego w nowej wersji Berlingo. Mam nadzieję, że będą to same pozytywne zmiany w stosunku do pierwowzoru;)) ~Diodacuss

 

Futurystyczny Citroen nie będzie produkowany

Choć to jeszcze nieoficjalne wiadomości, to według zagranicznychmediów Citroen zrezygnuje z planów produkcji swojego sportowegomodelu GTbyCitroen, który okazał się jednym z najbardziej awangardowychkonstrukcji w ostatnich latach.

 

Citroen odświeża swoje visiovany

Citroen C4 Picasso oraz Grand C4 Picasso jeszcze pod koniec tego roku trafią dosprzedaży w nieco zmodyfikowanej formie. Oba modele będą także oferowane wwersjach mikro-hybrydy e-HDi.

 

Citroen C4 Aircross

Od roku Citroen wyprodukował ponad 100 tyś. sztuk modelu C4. Teraz francuskiproducent dodaje do gamy nowy model Citroen C4 Aircross - kompaktowego SUVa.Auto do sprzedaży trafi w połowie roku 2012.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018