Wyszukiwałeś:

cross

. Znaleziono 313 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: cross

Spróbuj też wyszukać: skyline gtr golf cross motocross

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 313 wszystkich):

VW Polo Cross - pozory mylą

Agresywny kolor, podniesione zawieszenie, plastikowe osłony nadkoli, a do tegoniskoprofilowe opony na 17-calowych felgach. Pierwsze skojarzenie –drogowy zawadiaka, drugie – kompan na bezdroża. Niestety, oba skojarzeniabledną w starciu z rzeczywistością, czyli 70 KM pod maską.

 

"Terenowe" Polo w polskich salonach

W polskich salonach Volkswagena dostępna jest już nowa wersja Cross Polo. Automa świeżą stylistykę, przygotowaną specjalnie paletę kolorów iwyposażenie oraz podwyższone zawieszenie o 15 milimetrów.

 

Touran na różne drogi

W sprzedaży debiutuje właśnie najnowsza generacja Volkswagena Tourana, a jużniebawem dołączy do niej "uterenowiona" wersja, czyli Cross Touran.

 

Taki będzie nowy crossover Suzuki

Suzuki S-Cross to zapowiedź crossovera z segmentu C. Koncepcyjny model,zaprezentowany podczas wystawy w Paryżu, już za rok powinien pojawić się wwersji produkcyjnej.

 

Volkswagen Cross Touran - noworoczny skibus

Sposobów na przywitanie Nowego Roku jest mnóstwo. Mypostanowiliśmy wsiąść oczywiście w samochód i spędzić ten czasaktywnie. Cel to czeskie Karkonosze i odwiedzenie najpopularniejszychkurortów narciarskich naszych południowych sąsiadów.

 

Volvo prezentuje model V60 Cross Country

Volvo V60 Cross Country, czyli lekko uterenowione kombi klasy średniej,zadebiutuje na zbliżającym się salonie samochodowym Los Angeles Auto Show.

 
 
 
 

Nowy Volkswagen T-Cross z hiszpańskiej fabryki

Hiszpańskie zakłady Volkswagen Nawara będą produkować Volkswagena T-Crossa,nowego kompaktowego SUV-a niemieckiej marki. Poinformował o tym kilka dni temudr Andreas Tostmann, szef działu Produkcji i Logistyki Volkswagena.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018