Wyszukiwałeś:

ct

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ct

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 62 wszystkich):

Nowości 2011

Już za parę dni początek 2011 roku. Nowy rok, jak zwykle, przynosi nam sporonowości. Nie inaczej jest i w branży motoryzacyjnej, która poprzełamaniu kryzysu szykuje dla nas wiele mniej lub bardziej ciekawych premier.Poniżej prezentujemy listę tych nowości i okres, kiedy wjadą one na polskirynek.

 

Lexus CT200h

 

Mały luksusowy Lexus w wersji hybrydowej - mojeauto.tv

 

Lexus CT200h

 

Cicha rewolucja czyli mały hybrydowy Lexus CT200h - mojeauto.tv

 

Testy zderzeniowe : Lexus CT200h

 

Lexus CT200h zdobywa 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP

 

Nowy model nadzieją Infiniti

W ciągu czterech najbliższych lat japońska marka należąca do koncernu Nissan wprowadzi na rynek nowy model. Infiniti pokłada nadzieję w nadchodzącym modelu licząc na zainteresowanie zwłaszcza ludzi młodych.

 

Najlepszy silnik 2012 to...

...to nowa wciąż jednostka napędowa, która została skonstruowanaprzez jednego z największych graczy na rynku. Jeszce chwilę potrzymam Was wniepewności. Oto zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year. Otozwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year 2012.

 
 

Będzie hybrydowy Lexus IS

Już za nieco ponad miesiąc na wystawie w Genewie zaprezentowany zostanie poraz pierwszy Lexus IS w hybrydowej odmianie 300h. Tym samym japońska markanależąca do Toyoty będzie jedyną, która oferuje hybrydowe wersjewszystkich swoich oferowanych na rynku modeli.

 

Toyota Auris Hybrid: Lustrzane odbicie

Czy kiedykolwiek stanieliście przed lustrem i spoglądając na gościaznajdującego się po drugiej stronie doszliście do wniosku, że niepoznajecie samego siebie? Dieta, siłownia i wymiana garderoby sprawiły, żeodżyliście. To samo odczuwa zapewne nowy kompaktowy Auris. Człowiek ma nadnim przewagę, nie występuje jako hybryda.

 

Lexus szykuje małego SUVa

Japoński producent aut z segmentu premium zamierza dostarczyć na rynekmałego SUVa, który celować będzie m.in. w Audi Q3 oraz BMW X1.Samochód zostanie zaprezentowany pod koniec tego roku na targach wTokio.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018