Wyszukiwałeś:

przetarg

. Znaleziono 1333 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: przetarg

Spróbuj też wyszukać: mota engil

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 1333 wszystkich):

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Węzeł Tczewska ułatwi wjazd na A6

Mieszkańcy Szczecin Dąbia i Wielgowa zyskają nową możliwośćbezkolizyjnego wjazdu na autostradę A6. Umożliwi to nowy węzeł Tczewska naautostradzie A6. Właśnie ruszył przetarg na wybór wykonawcy prac. Jakszacuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad prace przy budowiewęzła powinny rozpocząć się w połowie tego roku, ich zakończenie jestzaplanowane na połowę 2013 roku.

 

Przetarg na II etap obwodnicy Leżajska

Ruszył przetarg nieograniczony na budowę  II etapu obwodnicy Leżajska wciągu drogi krajowej nr 77 relacji Lipnik Przemyśl. GDDKiA czeka na oferty do20 sierpnia 2012 roku.

 

Przetarg na kontynuację S19

Rzeszowski Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradogłosił przetarg nieograniczony na kontynuację budowy drogi ekspresowej S19na odc. węzeł Rzeszów Zachód – węzeł Świlcza. Terminskładania ofert mija 11 października br.

 

Wątek na forum: Rusza przetarg na brakujący odcinek obwodnicy Poznania

Fajnie, że w końcu jest przetarg tylko nie rozumiem, dlaczego budowa ma potrwać aż 2 lata! Przed Euro takie inwestycje realizowało się max 1 rok z wyłączeniem okresów zimowych więc max 1,5 roku Jotgie

 

Nowe przetargi na drogi ekspresowe

Dzień po ogłoszeniu decyzji o przyjęciu zmiany w Programie Budowy DrógKrajowych na lata 2011-2015, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad ogłosiła przetargi na dwa odcinki ekspresowej S3 oraz trzy odcinkiS7. Decyzja Rady Ministrów otworzyła możliwość ogłoszeniaprzetargów na budowę ponad 700 km dróg ekspresowych o wartościprzekraczającej 35 mld złotych.

 

Nowe przetargi na drogi ekspresowe

Kolejne przetargi na budowę ponad 66 km nowych dróg ekspresowychogłosiła Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Dzięki temuprzybędą trzy kolejne odcinki drogi S3 w województwie lubuskim orazodcinki drogi ekspresowej S7 w województwach warmińsko-mazurskim imałopolskim. W sumie od początku roku GDDKiA ogłosiła już 16przetargów na 189 km nowych dróg ekspresowych.

 

Przetarg na budowę wschodniej obwodnicy Krakowa

Drogowcy ogłosili przetarg na budowe drogi ekspresowej S7 od węzła Rybitwy dowęzła Igłomska w Krakowie. Jest to bardzo ważna inwestycja. Po jejzrealizowaniu ruch tranzytowy z drogi krajowej nr 79 będzie mógłprzenieść  się na nową drogę ekspresową, którą dotrze doautostrady A4 na trasie Katowice – Kraków – Rzeszówbez konieczności wjeżdżania w miasto. Usprawni to tranzyt skracając czasprzejazdu i poprawiając bezpieczeństwo a także odciąży miejskie ulice.

 

Przetarg na dokończenie budowy A1 do granicy

GDDKiA ogłosiła przetarg na dokończenie budowy autostrady A1 od węzłaŚwierklany (bez węzła) do granicy Państwa z Republiką Czeską wGorzyczkach, długości 18,33 km.

 

Pod koniec roku przetarg na obwodnicę Nysy

Minister transportu, Sławomir Nowak zapowiedział, że na przełomie listopadai grudnia zostanie ogłoszony przetarg na wybór wykonawcy, któryzbuduje ponad 16-kilometrową obwodnicę Nysy. - Obwodnica ma nie tylkoodciążyć centrum miasta, przez które każdej doby przejeżdża ok. 17tys. aut, ale też skomunikować rozszerzoną Wałbrzyską Specjalną StrefęEkonomiczną – zaznaczył Minister Sławomir Nowak.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018