Wyszukiwałeś:

ssangyong

. Znaleziono 174 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: ssangyong

Spróbuj też wyszukać: SsangYong Actyon Sports ssangyong musso ssangyong błotnik

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (41 - 50 z 174 wszystkich):

Nowa marka na polskim rynku

Almeco Sp. z o.o. podpisała porozumienie z południowokoreańskim koncernemSsangyong Motor Company, na mocy którego będzie wyłącznym importeremsamochodów tej marki.

 

Ssangyong i 'Światły Kierowca'

Polski oddział Ssangyong przejął patronat nad akcją, której celem jestpoprawa bezpieczeństwa na polskich drogach. Akcja 'Światły Kierowca' polegaćbędzie na propagowaniu używania świateł mijania przez cały rok.

 

Nowa twarz Rextona

Producent wielkich, a zarazem tanich samochodów o nazwie Ssangyong,wyposażonych w napęd na cztery koła zamierza wypuścić na rynekodświeżoną wersję swojego modelu, który przyjmie teraz nazwę Rexton II.

 

Rexton i Rodius do poprawki

Firma Ssangyong Poland sp. z o.o. powiadomiła Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Rexton i Rodius wyposażone wsilnik D27DT mogą stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia użytkowników.

 

Ssangyong zaskakuje

Koreańska marka Ssangyong znana jest z tego, że potrafi zaskakiwać swoiminowymi modelami, w głównej mierze dzięki ich bardzo kontrowersyjnemudesignowi. Tym razem firma postanowiła zamknąć usta krytykom poprzezstworzenie ciekawego konceptu.

 

Kyron Cyber w limitowanej sprzedaży

Prezentowany na salonie samochodowym w Lipsku Ssangyong Kyron Cyber dostępnybędzie w sprzedaży, w limitowanej serii 50 egzemplarzy. Koreański SUV zostałprzygotowany wspólnie z tunerem samochodowym TRD.

 

Tańsze Ssangyongi na lato

Ssangyong Poland zamierza przyciągnąć nowych, a także obecnych klientów dosalonów za pomocą rabatu na swoje samochody. Letnia promocja obejmowaćbędzie modele takie jak Actyon, Actyon Sports i Rexton II i potrwa do 30czerwca tego roku.

 

Luksus z Korei

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o nowym Hyundaiu Genesis,który ma reprezentować markę w segmencie premium. Jego rodzimykonkurent, marka Ssangyong również nie zamierza próżnować iszuka udziałów w lukratywnym segmencie swoim modelem o nazwie Chairman.

 

Luksusowy Ssangyong

Koreańczycy coraz agresywniej uderzają w segment samochodówluksusowych. Po tym jak Hyundai zaprezentował swoje dzieło o nazwie Genesis,czyli duży i dobrze wyposażony sedan z klasycznym napędem, czas przyszedł nakolejnego przedstawiciela kontynentu azjatyckiego, czyli Ssangyonga.

 

Ssangyong Rodius: "Król szos" po facelifcie

Przed paroma miesiącami na rynku pojawiła się odświeżona wersja SsangyongaRodiusa. Zmian jak na lekarstwo, auto jak było, tak jest rozpoznawalne,głównie dzięki swym ponadprzeciętnym gabarytom, które czyniągo jednym z największych, jeśli nie największego na rynku przedstawicielasegmentu vanów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017