Wyszukiwałeś:

50

. Znaleziono 1516 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 50

Spróbuj też wyszukać: 616 obwodnica żyrardowa auta pojemność 50

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1516 wszystkich):

50 000 vanów w pięć miesięcy

Ford ostatnie pięć miesięcy może zaliczyć do pomyślnych, przynajmniejjeśli chodzi o produkcję reprezentantów segmentu vanów, nowych generacjimodeli S-Max i Galaxy. W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genkwyprodukowano już 50 000 egzemplarzy nowej serii rodzinnych aut.

 

Mazda BT-50

Pickupy Mazdy serii B cieszą się na całym świecie dużą popularnością.Łącznie sprzedanych zostało już ponad 3 mln egzemplarzy, w tym ok. 110 tys.w Europie. Następcą tej serii jest wprowadzana właśnie do sprzedaży naStarym Kontynencie Mazda BT-50.

 

Zmiany w ruchu na DK 50 Grójec – Mińsk Maz.

W miejscowościach Słomczyn i Stojadła w ciągu drogi nr 50 Grójec– Minsk Mazowiecki obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu. Ma tozwiązek z przebudową DK nr 50 w tym budową obwodnic tych miejscowości.Krajowa 50-tka, omijająca Warszawę średnio 20-30 km od granic miasta pełnirolę obwodnicy TIR.

 

„Cichy” sukces Rometa

Jedyny aktualnie w Polsce producent motocykli i motorowerów, firma Arkus& Romet Group, został wyróżniony przez Instytut WzornictwaPrzemysłowego. Podczas finałowej gali konkursu nagrodzone zostały modele Ogar900 i CRS 50.

 

Obwodnica dla Żyrardowa

Prawdopodobnie jeszcze w październiku tego roku uda się uzyskać pozwolenie nabudowę obwodnicy Żyrardowa w ciągu drogi krajowej nr 50. Realizacja tegowyczekiwanego od dawna zadania jest pilna ze względu na duży ruch tranzytowyuciążliwy dla miasta.

 

Mazda BT-50 po liftingu

Są pickupy, których przeznaczeniem jest głównie ciężka praca,są i takie, które przede wszystkim mają ładnie wyglądać i wktórych można się pokazać. Mazdę BT-50 z pewnością można zaliczyćdo tej pierwszej grupy, choć po liftingu także stała się nieco bardziejatrakcyjna.

 

Żyrardów: Można budować obwodnicę

Wojewoda Mazowiecki wydał pozwolenie na budowę wyczekiwanej od dawna obwodnicyŻyrardowa, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 50. Dziękitej decyzji inwestycja będzie mogła zostać zrealizowana w latach 2009-2011.

 

Decyzja dla DK nr 50

Wojewoda mazowiecki wydał decyzję ustalającą lokalizację inwestycjirozbudowy drogi krajowej nr 50. Rozbudowa planowana jest w Stanisławowie (woj.mazowieckie powiat miński) i usprawni ruch na trasie Mińsk Mazowiecki –Ostrów Mazowiecka.

 

W przyszłym roku obwodnica Mszczonowa

Podpisano umowę na budowę obwodnicy Mszczonowa na drodze krajowej nr 50 odwybudowanego węzła Mszczonów I (na przecięciu dróg krajowych Nr50 i 8) do zmodernizowanego odcinka drogi krajowej nr 50. Wykonawca wybudujeponad 6-kilometrowy odcinek trasy za 68 mln złotych w ciągu 15 miesięcy oddaty rozpoczęcia robót.

 

Powstaje obwodnica na Mazowszu

Rozpoczął się drugi etap budowy obwodnicy Mszczonowa w ciągu drogi krajowejnr 50 (woj. mazowieckie). Zadanie obejmuje budowę trasy o długości 6,3 km.Koszt budowy II-etapu obwodnicy od wybudowanego węzła Mszczonów I (naprzecięciu dróg krajowych Nr 50 i 8) do zmodernizowanego odcinka drogikrajowej nr 50 wynosi 68 mln złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017