Wyszukiwałeś:

500 X

Abarth X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 500 Abarth

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Abarth powraca!

Fiat zamierza przywrócić do życia markę zajmującą się wyciskaniemostatnich potów z włoskich maszyn. Tuningowe ramię włoskiego koncernupostawi swoje logo w postaci skorpiona najprawdopodobniej już na nowejgeneracji modelu 500.

 

Kocha, lubi, szanuje, czyli 500-ka

Fiat 500 to świeżo upieczony zdobywca tytułu "Car oh the Year2008". Nagroda ta to potwierdzenie, że nowa odsłona modelu z upływemkolejnych miesięcy staje się w Europie równie popularna jak jegolegendarnego protoplasty pół wieku temu. Skąd bierze się ówpopularność? O fenomenie "pięćsetki" pisze w swoim BLOGu czołowypolski dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski.

 

Fiat 500 droższy w Polsce niż we Włoszech

Na polskich drogach Fiat 500 pojawi się wiosną przyszłego roku, a na raziejego cena w Polsce jest wyższa niż w bogatszych od nas Włoszech czyNiemczech, pisze na swoich łamach Gazeta Wyborcza. Produkowany w Tychach nowymodel Fiata to największy dziś hit włoskiego koncernu w Europie.

 

Fiat 500 Abarth nadjeżdża

Dwa tygodnie przed oficjalną premierą na targach w Genewie, przy okazjiotwarcia nowej siedziby w Turynie przedstawiono pierwsze zdjęcia oraz danetechniczne Fiata 500 Abarth.

 

Abarth - tanie ściganie

Po latach nieobecności na europejskim rynku wreszcie powraca marka Abarth,znana z licznych i spektakularnych sukcesów sportowych. Symbolem markijest skorpion - znak zodiaku jej założyciela, Carlo Abartha oraz synonimwielkich emocji. Ten sam znak zdobić będzie dwie sportowe produkcje Fiata -Grande Punto Abarth oraz 500 Abarth, które od kilku dni można nabyćtakże w Polsce.

 

Wyścigowy debiut Abartha 500

Nowa wersja modelu Abarth 500 - Assetto Corse - miała międzynarodowy debiut nanaprawdę wysokim poziomie. Auto prowadzone przez kilku mistrzówrajdowych zaprezentowało się w ubiegła niedzielę na londyńskimstadionie  Wembley  przed publicznością liczącą ponad 46 000widzów podczas imprezy Race of Champions.

 

Rusza wyścigowy puchar Abartha

W sobotę i w niedzielę 29 marca zadebiutuje na torze w Monza nowy pucharwyścigowy o nazwie Trofeo Abarth 500, w którym rywalizować ze sobąbędą samochody Abarth 500 Assetto Corse, dysponujące mocą 190KM.

 

Rajdowy Abarth 500

Z okazji 51. Rajdu San Remo firma Abarth zaprezentowała swój ostatniskarb: mowa o Abarth 500 R3T, który w roku 2010 zainauguruje pucharpromującym go w świecie rajdowym.

 

Abarth 500: Potrafi ukąsić

Kiedy w 2007 roku wpierw na wystawie w Genewie mogliśmy świętowaćpowrót marki Abarth (z modelem Grande Punto), a kilka miesięcypóźniej Fiat zaprezentował wskrzeszoną do życia"pięćsetkę", stało się jasne, iż prędzej czy późniejdojdzie do połączenia obu tych legend. Nie minął rok i światło dzienneujrzał Abarth 500, auto, które już na starcie wzbudza niezwykle ogromneemocje. Czy słusznie?

 

Nauka jazdy Abarthem

Fani sportowej jazdy będą mogli doszkolić swoje umiejętności w nowej szkolejazdy marki Abarth. Na początku września w Warszawie ruszył projekt o nazwieAbarth Driving Experience.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "500 Abarth".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017