Wyszukiwałeś:

5008

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 5008

Spróbuj też wyszukać: lista koleos 4007 peugeot 5008 czy warto kupić

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Ruszają szkolenia nt. GVO

Od 1 listopada w Polsce zaczną obowiązywać przepisy europejskiegorozporządzenia GVO, które radykalnie liberalizują rynek dealerski. Wpaździerniku odbędą się szkolenia, które mają pomócróżnym podmiotom działającym na rynku motoryzacyjnym zrozumieć noweprzepisy.

 

Peugeot 5008 nadjeżdża

Na wrześniowej wystawie we Frankfurcie Peugeot zaprezentuje swójkolejny, czterocyfrowy model. Peugeot 5008 to rodzinny minivan, który wsprzedaży na rynku europejskim pojawi się jeszcze jesienią tego roku.

 

Test bagażników dachowych

Reguła mówi, że jeśli poszukuje się jakości, to trzeba za niązapłacić nieco więcej. Podobnie jest w przypadku wyboru bagażnikówdachowych, na które w zimie, podobnie jak w okresie wakacyjnym jestnajwiększy popyt.

 

Euro NCAP: Zwycięski Chevrolet, porażka Toyoty

Czy są takie marki samochodowe, o których modelach można z pełnymprzekonaniem powiedzieć, iż na pewno są bezpieczne? I na odwrót. Czy oniektórych można z góry być pewnym, że w kwestiachbezpieczeństwa do prymusów nie należą? Teoretycznie mogło by sięwydawać, że tak jest, choć najnowsze wyniki testów zderzeniowych EuroNCAP nieco zmieniają takie proste spojrzenie na te sprawy.

 

Nowości 2010

Pierwsze dni nowego, 2010 roku już za nami. Najwyższa pora więc, byprzyjrzeć się, jakie nowe modele w najbliższych dwunastu miesiącach pojawiąsię w sprzedaży na naszym rynku. Mimo kryzysu, jaki szczególnie mocnodotknął branżę motoryzacyjną, szykuje się sporo ciekawych premier.

 

Jedź oszczędnie i wygraj Peugeota

Podczas salonu samochodowego w Brukseli Peugeot ogłosił niecodzienny konkurs"Peugeot Eco Cup". Osoby, które podczas podróży zParyża do Genewy zużyją najmniej paliwa otrzymają w nagrodę wybrane modelePeugeota.

 

Udany debiut Kii Venga

Takim debiutem zapewne nikt by nie pogardził. Pierwszy i to w dodatku niecałymiesiąc obecności na rynku i od razu czwarta lokata w rankingu najbardziejpopularnych modeli Top Ten mojeauto.pl. Jest więc duża szansa, iż Kia Vengawzorem cee’da będzie bardzo ważnym modelem na polskim rynku.

 

Marek Kamiński ambasadorem Peugeot

Peugeot Polska podjęła współpracę ze znanym polskimpodróżnikiem i polarnikiem Markiem Kamińskim, który zostałambasadorem marki.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017