Wyszukiwałeś:

501

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 501

Spróbuj też wyszukać: 480

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Chrysler z SUV-em

Modelem Chrysler Aspen amerykański producent wchodzi w segment dużych SUV-ówklasy premium. Auto to zaprezentowane zostało podczas targów NAIAS Detroit2006.

 

Renault Scenic: Premiery nie było!

Jak donosi brytyjski serwis branżowy Auto Express na odbywających sięaktualnie targach samochodowych w Londynie na próżno można szukać nowej,odmłodzonej wersji Renault Scenic. Francuski reprezentant klasy MPV po prostusię na nich nie pojawił.

 

Powoli do góry

Drugi miesiąc z rzędu utrzymuje się rosnąca tendencja na europejskim rynkusamochodów nowych. Sprzedaż w listopadzie wyniosła 1.221 tys. aut i była o3,9% wyższa niż przed rokiem (1.175 tys.).

 

Odmłodzona seria Setra TopClass 400

Podwyższony poziom systemów aktywnego i biernego bezpieczeństwa,więcej mocy pod maską i poprawiona stylistyka. O to czym wyróżnia sięodmłodzona seria autobusów Setra TopClass 400.

 

Dostawcze i ciężarowe na minusie

Słaba końcówka ubiegłego roku sprawiła, że łączna sprzedaż nowychsamochodów użytkowych o dmc większej niż 3,5 tony oraz ciężarowych w2008 roku była o 7,6 procent niższa niż rok wcześniej.

 

F1: Kubica zadowolony z testów

Robert Kubica zakończył pierwszy dzień testów na torze Shakir wBahrajnie z trzecim wynikiem. Do najlepszego Timo Glocka zabrakło mu 0,201 sek.To pierwszy dzień (w sumie będzie ich cztery) testów na torze Shakirprzed nowym sezonem Formuły 1. Do Bahrajnu wybrali się kierowcy BMW Sauber,Ferrari i Toyoty. W środę testy zostały przerwane z powodu burzy piaskowejunoszącej się nad torem.

 

Mobilna pomoc dla ciężarówek

W połowie marca 2009r. ruszył firmowany przez Inter Cars S.A. i Q-ServiceTruck pilotażowy projekt samochodu serwisowego dla ciężarówek. MobilnyQ-Service Truck może być doskonałym rozwiązaniem dla kierowców,którym przyszło się kiedykolwiek zmagać z drobnymi, ale niezwykleuciążliwymi usterkami na trasie.

 

Załamanie produkcji aut w maju

Niestety majowe wyniki polskich producentów samochodów niezachwyciły. O ile w pierwszym kwartale br. produkcja krajowa wykazałatendencję rosnącą, tak maj wskazuje na załamanie tego sektora przemysłu.

 

Hyundai wycofuje się z rynku

Południowokoreańska marka Hyundai podjęła decyzję o wycofaniu się zjapońskiego rynku. Marka była obecna w Kraju Kwitnącej Wiśni od 2001 roku.

 

Mercedes rozszerza gamę ciężarówek spełniających normę EEV

Norma EEV (Enhanced Environmentally Friendly Vehicle) zakłada poziom emisjicząstek stałych o jedną trzecią niższy niż określony już i takrygorystycznym limitem normy Euro 5. Od lipca 2010 w rozszerzonej oferciesamochodów ciężarowych znajdą się stopniowo kolejne modelepojazdów Mercedes-Benz Actros, Axor i Atego określonych klas mocy,wyposażane w technologię EEV.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017