Wyszukiwałeś:

504

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 504

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Pół miliona Priusów

Toyota Prius, pierwszy masowo produkowany samochód z napędem hybrydowym,pokonał już barierę pół miliona sprzedanych egzemplarzy na wszystkichrynkach.

 

Za dwa lata A1 Sośnica – Bełk

Dwa lata potrwa budowa autostrady A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace owartości 213,5 mln Euro wykona firma J&P – Avax S.A., którazłożyła najniższą ofertę.

 

Styczniowy spadek importu

Styczeń, już chyba można powiedzieć, że jak zwykle, przyniósłspadek liczby sprowadzonych do kraju używanych samochodów. W pierwszymmiesiącu br. Polacy sprowadzili łącznie 70.681 aut.

 

Historia targów w Genewie

Międzynarodowa wystawa samochodowa w Genewie (Salon International de l'Auto,Geneva Motor Show), organizowana przez Organisation Internationale desConstructeurs d'Automobiles, to jedna z najbardziej wyczekiwanych i obfitującaw największą liczbę premier tego typu impreza na Starym Kontynencie.

 

Cadillac CTS: Sportowy luksus

Na dźwięk tej marki większości z nas przychodzą do głowy takie skojarzeniajak: wielki ląd, wielkie samochody i ogromne, pochłaniające hektolitry paliwajednostki napędowe. Faktem jest, że do tej pory samochody amerykańskiej markiCadillac odgrywały na naszym rynku rolę epizodyczną. Pod koniec zeszłegoroku nadszedł w końcu model, który pokazuje że Amerykanie jak chcą topotrafią myśleć po europejsku. Oto najnowsza odsłona modelu CTS.

 

WRC: Citroen miażdży w Argentynie

Zwycięstwo Sebastiena Loeba, trzecie miejsce Daniego Sordo, czwarta pozycja iżyciowy sukces Conrada Rautenbacha, do tego odrobienie sporych strat punktowychw klasyfikacji producentów do Forda. O to rewelacyjny bilans fabrycznegozespołu Citroena po zakończonym w niedzielę Rajdzie Argentyny, czwartejrundzie WRC. 

 

Marcowe rekordy

Już prawie ćwierć miliona używanych samochodów trafiło w ciągupierwszego kwartału do kraju. Marzec, z ponad 93,5-tysięcznym wynikiem, jestjak na razie rekordowym miesiącem.

 

Europa Środkowo-Wschodnia też dołuje

Pierwsze półrocze 2009 roku przyniosło spore spadki sprzedażysamochodów nowych także w krajach naszego regionu Europy. Nadal lideremtej części Starego Kontynentu pozostaje Polska, z ponad 30-procentowymudziałem w rynku.

 

Nagroda dla Peugeota RCZ

RCZ, pierwszy pozaseryjny model firmy Peugeot, został wybrany Najpiękniejszymsamochodem roku 2009 w ramach prestiżowego 25. Międzynarodowego FestiwaluMotoryzacyjnego. Wyróżnienie to zostało przyznane na podstawiegłosowania ponad 100.000 internautów pochodzących z 62 krajów.

 

PZPM: sprzedaż nowych samochodów użytkowych w styczniu 2010

Styczeń wbrew wszelkim nadziejom, nie okazał się początkiem końcakryzysu. W ubiegłym miesiącu rynek sprzedaży nowych samochodówużytkowych znów zanotował wyraźne spadki. Ogółem sprzedano3219 samochodów dostawczych i ciężarowych. Wynik ten oznacza spadek o26,3% w stosunku do stycznia 2009 i o ponad 30% w porównaniu do grudniaminionego roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017