Wyszukiwałeś:

509

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 509

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Najlepsze półrocze w historii Audi

516 tys. sprzedanych samochodów w pierwszych sześciu miesiącach br.jest rekordowym wynikiem w dotychczasowej historii koncernu z Ingolstadt. Po razpierwszy też roczna sprzedaż aut marki Audi może przekroczyć milionegzemplarzy.

 

Rekordowe wyniki eksportu

Pomimo pogarszającej się koniunktury w branży, polski przemysł motoryzacyjnyutrzymał wysoką dynamikę wzrostu w eksporcie. W I półroczu 2008 rokuosiągnięto rekordowo wysokie wyniki. Przez sześć miesięcy eksportosiągnął wartość ponad 10 mld euro.

 

Mniej Opli, ale większa sprzedaż

Poziom ubiegłorocznej produkcji gliwickiego zakładu Opla, należącego doGeneral Motors, był o 8,3 procent niższy niż w rekordowym 2007 roku. Zdrugiej jednak strony koncern zanotował w Polsce wzrost sprzedaży swoichmarek.

 

Skody "z kratką" już w ofercie

Do sprzedaży na naszym rynku trafiły czteroosobowe wersje ciężarowe modeliOctavia i Octavia Tour dla odróżnienia z przydomkiem Premia. Zakup tychaut pozwoli na pełne odliczenie podatku VAT i od kupna, i od paliwa do nich.

 

Warszawa: węzeł Łopuszańska coraz bliżej

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych w Warszawie podpisał z firmą Strabagumowę na budowę węzła Al. Jerozolimskie – Łopuszańska. Kolejnewąskie gardło w Alejach Jerozolimskich zniknie w maju 2011 r., a wraz zbudowaną przez GDDKiA trasą Salomea-Wolica inwestycja ta usprawni wyjazd zWarszawy w kierunku Krakowa i Katowic przed Euro 2012. 

 

Pozwolenie na budowę Węzeł Łopuszańska – Kleszczowa

Pozwolenie na budowę węzła Łopuszańska - Kleszczowa oraz przebudowę drogikrajowej nr 8 na odcinku ulicy Krańcowej we Włochach wydal wojewodamazowiecki. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza, żeinwestor może rozpocząć prace budowlane.

 

Europa Środkowo-Wschodnia też dołuje

Pierwsze półrocze 2009 roku przyniosło spore spadki sprzedażysamochodów nowych także w krajach naszego regionu Europy. Nadal lideremtej części Starego Kontynentu pozostaje Polska, z ponad 30-procentowymudziałem w rynku.

 

PZPM: łagodna jesień dla motoryzacji we wrześniu

Wg danych o pierwszych rejestracjach nowych samochodów osobowych iciężarowych do 3,5 t, rynek tych samochodów w Polsce w ciągu ośmiumiesięcy wyniósł 204 937 sztuk i zmniejszył się o 17,1%, wporównaniu z ub.rokiem. Wyniki sprzedaży za taki sam okres wskazywałyna spadek sprzedaży o 3,1%.

 

Sprzedaż aut nowych w październiku

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w październiku wyniosła 25 286sztuk i była o 1,2% większa niż we wrześniu, ale o 8,5% mniejsza niż rokwcześniej - informuje IBRM Samar.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017