Wyszukiwałeś:

51

. Znaleziono 686 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 51

Spróbuj też wyszukać: Mitsubishi Space Star

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 686 wszystkich):

Kto zbuduje A-4?

Już wiadomo, kto zajmie się nadzorem i zarządzaniem budową odcinka A4Zgorzelec - Krzyżowa. Nadal jednak nie znamy wykonawcy. Trwają prace nadrozpisaniem kolejnego postępowania przetargowego, które pozwoli wybraćwykonawcę dla tego 51-km odcinka A4.

 

Wybrać wariant obwodnicy Olsztyna

Budowa ponad 30-kilometrowej obwodnicy w Olsztynie ma ruszyć w 2010 r., jednakjuż teraz przeciwko inwestycji protestują mieszkańcy okolicznych gmin,które przetnie planowana droga. Drogowcy próbują przekonaćmieszkańców do wyboru jednego z blisko dziesięciu proponowanychwariantów.

 

Projekty rezerwowe za 150 mln zł

GDDKiA podpisała umowy dla 2 projektów rezerwowych, które wprzypadku wystąpienia opóźnień na innych projektach lub oszczędnościw ramach działania mogą zostać zaakceptowane w ramach unijnego funduszuSPO-T. Projekty dotyczą inwestycji na DK nr 81 Drogomyśl – Harbutowice iDK nr 51 Barcikowo-Spręcowo.

 

W listopadzie ostateczna wersja obejścia Olsztyna

Ostateczna koncepcja programowa budowy obwodnicy Olsztyna w ciągu drógkrajowych nr 16 i 51 ma być gotowa w listopadzie 2007 r. - poinformowałdyrektor oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i AutostradMirosław Nicewicz.

 

Przebudowy i obwodnice w warmińsko-mazurskim

Ruszyła budowa obwodnicy Spręcowa (woj. warmińsko-mazurskie) oraz przebudowadrogi krajowej nr 51 Barcikowo-Spręcowo. Prace rozpoczęły się w drugiejpołowie marca i potrwają do końca bieżącego roku. Wykonawcą prac owartości 93 mln zł jest firma Budimex-Dromex.

 

Olsztyn: Obwodnica Kopernika

Obwodnica potrzebna jest nie tylko Olsztynowi, ale także mieszkańcom wieluokolicznych miejscowości. Niestety w dalszym ciągu nie ustalono jej przebiegu.Przeanalizowane muszą zostać wszystkie warianty planowanego obejścia,które otrzymało nazwę Obwodnicy Kopernika.

 

Otwarto obwodnicę Spręcowa

Zakończył się projekt związany z modernizacją drogi krajowej nr 51 naodcinku Barcikowo – Spręcowo oraz budową obwodnicy Spręcowa w ciągutej trasy. Prace o wartości ponad 56 mln zł prowadzone były łącznie naokoło 7,5 km odcinku drogi.

 

Jest porozumienie w sprawie przebudowy DK 51

Samorządowcy z regionu olsztyńskiego podpisali porozumienie dotyczącewspólnych działań związanych z modernizacją drogi krajowej nr 51.Podpisany dokument wiąże się z planami budowy północno-wschodniejobwodnicy Olsztyna.

 

Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Jest szansa, że jeszcze w tym roku rozpocznie się ponad miliardowa inwestycjana drogach Warmii i Mazur – budowa ekspresowej S-7 na odcinkuOlsztynek-Nidzica wraz z budową obwodnicy Olsztynka w ciągu drogi ekspresowejS-51.

 

Panda najbardziej niezawodna wśród maluchów

Fiat Panda okazał się najbardziej niezawodnym samochodem wśródwszystkich modeli z segmentu A i B według niemieckiego ADAC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017