Wyszukiwałeś:

512

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 512

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Miliardowe plany w mazowieckim

Warszawski oddział GDDKiA w 2006 roku na budowę, rozbudowę oraz utrzymanieinfrastruktury drogowej zamierza wydać łącznie ponad 1.718 mln zł. Dlaporównania w 2005 roku inwestycje zamknęły się kwotą 654,2 mln zł.

 

Mobilna nawigacja Blaupunkta

Blaupunkt rozszerzył swoją ofertę o pierwsze, przenośne urządzenienawigacyjne. Szybki w obsłudze i łatwy w montażu TravelPilot Lucca prowadzido celu bez względu na to, czy jedziemy samochodem, rowerem, czy idziemypiechotą.

 

Siódemka wokół Grójca

GDDKiA podpisała umowę na nadzór nad projektem przebudowy siódemki naodcinku obwodnicy Grójca. Jest to jeden z etapów przebudowy krajowej siódemkido parametrów trasy ekspresowej. Dzięki temu oraz trwającym już pracom nadrodze nr 50 wyeliminowany zostanie ruch ciężarowy z terenu miasta.

 

Oszczędności na drogach do mostu w Płocku

Ponad dziewięć milionów z unijnych pieniędzy zostanie wykorzystanych przybudowie V odcinka dróg dojazdowych do mostu przez Wisłę w Płocku. Pieniądzepochodzą z puli ponad 91 mln zł unijnego dofinansowania na budowę I etapudróg dojazdowych.

 

Skodę Fabia poproszę...

W ciągu ostatnich jedenastu miesięcy 2006 roku najchętniej nabywanymsamochodem w Polsce była Skoda Fabia. Od początku roku na ten modelzdecydowało się 14 921 osób.

 

Plany inwestycyjne Mazowsza na 2007 rok

Mazowiecki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zamierzeniach inwestycyjnych na rok 2007. Według zapowiedziministerstwa transportu w latach 2007-2013 w województwie mazowieckim mapowstać 571 km dróg krajowych.

 

Rekordowe są plany

Ministerstwo Transportu poinformowało o rekordowych planach w zakresiewykorzystania środków unijnych w 2007 roku.

 

Grójec-Białobrzegi: przetarg przesunięty

Znów przesunięto termin rozstrzygnięcia przetargu na przebudowę trasynr siedem na odcinku Grójec - Białobrzegi. Wykonawca wejdzie na placbudowy później, niż planowano. O ile uda się go wyłonić.

 

Wysokie oferty na przebudowę S7 Grójec - Białobrzegi, drogi ekspresowe

Otwarto oferty w przetargu na budowę drogi ekspresowej S7 na odcinkuGrójec-Białobrzegi. Długość odcinka to 17 km, a kwota jaką GDDKiAzamierza przeznaczyć na sfinansowanie inwestycji wynosi 460 mln złotych.Tymczasem najniższa ze złożonych ofert wynosi ponad 494 mln zł. To jużtrzecia próba wyłonienia wykonawcy prac.

 

Drogowcy zajmą się DW 512

Blisko 5 mln zł będzie kosztował remont drogi wojewódzkiej nr 512 naodcinku od Pieniężna do Ząbek. Inwestycja jest konieczna, ponieważ podczaswiosennych roztopów i jesiennych obfitych opadów droga jestnieprzejezdna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017