Wyszukiwałeś:

515

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 515

Spróbuj też wyszukać: droga wojewódzka nr 515 515 sprinter

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Dacia Logan: Czy jeszcze interesuje?

Pomysł na Dacię Logan - prosty, łatwy i przyjazny samochód, co możewskazywać na kopiowanie pomysłu od produkujących kiedyś proste i taniesamochody Japończyków.

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Milionowy Forester

17 lutego z taśmy produkcyjnej zjechał milionowy egzemplarz modelu SubaruForester. Wynik ten został osiągnięty po dziewięciu latach i trzechmiesiącach od rozpoczęcia jego produkcji.

 

Bestseller Opla

Dwa lata po premierze, Opel Astra wciąż cieszy się dużą popularnością wcałej Europie. Liczba nowych rejestracji tego modelu wzrosła z około 400 000w 2004 r. do 515 000 w 2005 roku.

 

Prawie 2 tys. pijanych kierowców

Podczas czterech świątecznych dni (14-17.04) na drogach naszego krajuzatrzymanych zostało prawie 2 tys. pijanych kierowców. W wypadkachzginęły 34 osoby.

 

TVR: Ostatnia Cerbera

Producent sportowych samochodów z Wielkiej Brytanii, firma TVRpostanowiła na krótko ożywić model Cerbera, którego produkcjaoficjalnie zakończyła się w 2004 roku. Brytyjczycy wyprodukują jeszcze jedenegzemplarz tego modelu, który nie zostanie sprzedany, a...

 

Nowy most w Toruniu na liście rezerwowej

Budowa nowego mostu drogowego przez Wisłę w Toruniu znalazła się na tzw.liście rezerwowej propozycji kluczowych projektów inwestycyjnychprzewidzianych do realizacji w latach 2007-2013. Listy inwestycji będą terazpoddane konsultacjom społecznym.

 

Toyota Auris: Złota Toyota

Zdziwienie, szok, niedowierzanie to pierwsze reakcje na wieść, że kompaktowaToyota nie będzie się już nazywać Corolla tylko Auris. A jednak. Po bliskoczterdziestu latach i dziewięciu generacjach przyszedł czas i na zmianęnazwy. Na szczęście nie do końca. W wersji sedan pozostanie nazwa Corolla, ajedynie hatchback będzie się nazywać Auris.

 

Skoda Fabia czy... Skoda Fabia – oto jest pytanie

Długo się zastanawialiśmy w redakcji, z jakim innym autem, porównaćnową Skodę Fabię? Stara była przecież klasą sama w sobie i trudno byłoznaleźć godnego rywala. Nowa nie powinna być gorsza, więc tym trudniej opodobnego konkurenta. W końcu wpadłem na genialny pomysł i wybrałem.Porównaliśmy nową Fabię z... nową Fabią.

 

Więcej pieniędzy na drogi

Co czeka kierowców w nowym, 2008 roku? Na pewno wiele utrudnień,które związane będą z planowanymi a także prowadzonymi już obecnieinwestycjami. W tym roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostradprzeznaczy na drogi dwa razy więcej pieniędzy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017