Wyszukiwałeś:

52

. Znaleziono 723 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 52

Spróbuj też wyszukać: 28

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 723 wszystkich):

Produkcja samochodów rośnie

Produkcja samochodów osobowych w Polsce w październiku wzrosła o blisko 7% wstosunku do ubiegłego miesiąca. Wyniosła ona w październiku 52 599 sztuk, o19,34% więcej w porównaniu do października ubiegłego roku - podała firmaSamar.

 

Beskidzka Droga Integracyjna

Beskidzka Droga Integracyjna to przede wszystkim obwodnice KalwariiZebrzydowskiej i Andrychowa.

 

Powstanie Beskidzka Droga Integracyjna

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad postanowiła włączyć doswoich planów inwestycyjnych Beskidzką Drogę Integracyjną. Z takimipostulatami występowały lokalne władze w imieniu społecznościmieszkających przy istniejącej drodze krajowej nr 52.

 

Hyundai i30 CW od 52 900 PLN

Podczas ubiegłorocznego Salonu Samochodowego we Frankfurcie, Hyundaizaprezentował model i30 w wersji kombi – i30 CW (Crossover Wagon). Jużniebawem samochód ten będzie dostępny w polskich salonach koreańskiejmarki w cenie od 52 900 PLN.

 

Śląskie walczy o pieniądze z RPO

Województwo śląskie podpisało pierwsze umowy o dofinansowanie ześrodków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Dotycząone przebudowy drogi krajowej nr 52 w Bielsku-Białej i budowy bytomskiegoodcinka Obwodnicy Północnej Aglomeracji Górnośląskiej.

 

Wakacje z utrudnieniami

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradopublikował mapkę wraz z wykazem remontów, które będąprowadzone w czasie wakacyjnych miesięcy na małopolskich drogach krajowych.Kierowcy napotkają utrudnienia aż na 26 odcinkach.

 

Skanska przebuduje most w Głogoczowie

Firma Skanska podpisała umowę na modernizację mostu w Głogoczowie,który znajduje się w ciągu drogi krajowej nr 52. Pierwsze pracerozpoczną się jeszcze we wrześniu bieżącego roku, a cały remont warty 6,1mln zł potrwa do jesieni przyszłego roku.

 

Utrudnienia na małopolskich drogach

Krakowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad po razkolejny opublikował mapę ze spisem najważniejszych prac prowadzonych nadrogach krajowych województwa małopolskiego. Do końca listopadautrudnienia wystąpią w 17 miejscach.

 

Prace na DK 52 w Bielsku

W północno – wschodniej części Bielska trwa przebudowa drogikrajowej nr 52 (ul. Wyzwolenia – ul. Niepodległości). Inwestycja wiążesię z dużymi utrudnieniami w ruchu, które potrwają jeszcze ponad rok.W zamian kierowcy uzyskają odcinek ekspresowej trasy, której częśćwłączona zostanie do wschodniej obwodnicy Bielska-Białej.

 

Auta z kratką - od tych aut odliczysz 100% VAT

Przyszłość aut z kratką, czyli tych które dają obecnie prawo do100-procentowego odliczenia podatku VAT i od ceny zakupionego na firmę auta, iod paliwa do niego, stoi wciąż pod sporym znakiem zapytania. Niby rządwycofał się z pomysłu wprowadzenia ograniczeń w odliczeniu VAT, ale wkażdej chwili może do tego pomysłu powrócić. A tymczasem oferta rynkuaut z kratką jest dziś przeogromna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017