Wyszukiwałeś:

521

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 521

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Budżet na pomorskie drogi

Plan wydatków drogowych na drogach krajowych w województwie pomorskim w 2006roku zakłada, że wyniosą one około 355 mln złotych. Inwestycjezapowiedział terenowy oddział GDDKiA oraz ZDW w Gdańsku.

 

Skoda najlepsza w Polsce

Znamy już podsumowanie wyników sprzedaży nowych samochodów w 2005 roku.Zgodnie z prognozami z ostatnich miesięcy numerem jeden na polskim rynkuzostała Skoda.

 

JCB ustanowił nowy rekord świata

Pojazd JCB DIESELMAX, którego prowadził Andy Green, poprawił wczoraj rekordświata stając się najszybszym dieslem na naszym globie. Uzyskał onprędkość 529 km/h na torze umiejscowionym nad dnie wyschniętego jezioraBonneville, Utah.

 

Wrocławski most rekordzista w ciągu A8

Pozwolenie na budowę mostu autostradowego w ciągu autostrady A8 (AutostradowejObwodnicy Wrocławia) wraz z estakadami dojazdowymi wydał we wtorek, 4 kwietniabr. Wojewoda Dolnośląski Krzysztof Grzelczyk. Most jest przeprawą przez Odręi Ślęzę (u jej ujścia do Odry), ma ponad 1,7 km długości i pod wielomawzględami będzie rekordzistą w Polsce.

 

Wrocław: Będzie most, ale droższy

Kierowcy niecierpliwie czekają na budowę autostrady A-8, tzw. AutostradowejObwodnicy Wrocławia, która może być szansą na polepszenie sytuacjikomunikacyjnej miasta. Pierwszym budowanym odcinkiem ma być nowy most na Odrze,jednak inwestycja będzie droższa o 124 mln zł.

 

Wrocław: Mostostal wybuduje most za 576 mln

Dobiegł końca jeden z najgłośniejszych w ostatnim czasie przetargów,dotyczących inwestycji drogowych. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych iAutostrad podpisała wreszcie umowę na budowę pierwszego odcinka AutostradowejObwodnicy Wrocławia.

 

Kwidzyn: Są pieniądze na małą obwodnicę

Zakończył się proces ubiegania się o środki unijne na budowę małejobwodnicy Kwidzyna. Kilka dni temu podpisano umowę na dofinansowanieinwestycji. Budowa blisko 3 km odcinka trasy ma kosztować około 25 mln zł.

 

Rośnie most pod Wrocławiem

Rozpoczęta w ubiegłym roku budowa mostu na wrocławskiej Wyspie Rędzińskiejjest jedną z największych tego typu w Polsce. Most powstaje w ramachAutostradowej Obwodnicy Wrocławia.

 

Mało inwestycji w strefach

O połowę mniej wydanych zezwoleń, sześć razy mniejsze nakłady wporównaniu z 2008 rokiem – tak słabe wyniki odnotowały specjalnestrefy ekonomiczne w pierwszym kwartale br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017