Wyszukiwałeś:

53

. Znaleziono 617 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 53

Spróbuj też wyszukać: bmw 535 e 39

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 617 wszystkich):

Obwodnicą zachodnią nad Bałtyk

Według harmonogramu budowy autostrad i dróg ekspresowych na lata 2004-2006zachodnia obwodnica Gorzowa w ciągu drogi krajowej S-3 zostanie oddana doeksploatacji w bieżącym roku.

 

Lęborska inwestycja

Budowa dwupoziomowego skrzyżowania drogi 214 z linią kolejową wraz zmodernizacją ul. Zwycięstwa i rondem w Lęborku to inwestycja zakładającapoprawę atrakcyjności inwestycyjnej poprzez odblokowanie głównego szlakukomunikacyjnego w mieście.

 

Nowy Sprinter już w sprzedaży

Nowa generacja jednego z najbardziej popularnych aut dostawczych, jakim jestMercedes Sprinter, pojawiła się właśnie w sprzedaży na naszym rynku.

 

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Active Luxury, czyli najbogatsza Micra

W salonach japońskiej marki dostępny jest już Nissan Micra w najbogatszejwersji wyposażeniowej Active Luxury. Ceny zaczynają się od 53.100 zł.

 

Trzeba remontować zaraz po wybudowaniu

Najwyższa Izba Kontroli skontrolowała działalność administracji publicznejw zakresie zapewnienia jakości robót wykonywanych na drogachpublicznych. Z opublikowanego raportu wynika, że ponad połowa drógnadaje się do remontu niedługo po zakończeniu prac budowlanych.

 

Nietypowa hybryda Kii

Choć Kia Forte LPI Hybrid nie jest i raczej nie będzie oferowana w Europie, tojednak ze względu na ciekawe rozwiązania dotyczące napędu auto to pojawiłosię na wystawie samochodowej we Frankfurcie.

 

Droga w powiecie ostrołęckim przebudowana

W ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008 – 2011zmodernizowany został fragment ciągu komunikacyjnego Dylewo - Obierwia -Przystań - Nowa Wieś, który łączy drogę krajową nr 53 i drogęwojewódzką nr 544 w powiecie ostrołęckim.

 

Obwodnica Szczytna na horyzoncie

Władze Szczytna na Mazurach już przygotowują się do budowy obwodnicy,chociaż ma być ona oddana do użytku w latach 2017-2018. W przyszłym rokuprzewidziano uzyskanie decyzji środowiskowej, w 2013 roku - decyzjiprojektowej, w 2014 roku - zgody na inwestycję, wycenę nieruchomości izałatwienie odszkodowań, zaś w 2015 roku wybór wykonawcy irozpoczęcie robót.

 

Unijne pieniądze na al. Wilanowską

Podpisano umowę na dofinansowanie z funduszy unijnych projektu dotyczącegorozbudowy al. Wilanowskiej w Warszawie. Wartość tej inwestycji to ponad 53 mlnzł, z czego unijne dofinansowanie wyniesie ponad 45 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017