Wyszukiwałeś:

550

. Znaleziono 120 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 550

Spróbuj też wyszukać: BMW E60 550

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 120 wszystkich):

Nowy Variant Golfa

Nieco dłużej niż zwykle, bo aż trzy lata, musieli czekać potencjalniklienci Volkswagena na nową wersję nadwoziową jednego z najbardziejpopularnych aut tej marki. Trzecia odsłona modelu Golf Variant z bagażnikiem opojemności 1.550 litrów właśnie wchodzi do sprzedaży na terenie naszegokraju.

 

Q7 z mocniejszym V6

Znana z garażu Audi trzylitrowa jednostka wysokoprężna V6 TDI pojawiła siętakże w SUV-ie Q7. Rekreacyjna terenówka z Ingolstadt może więc terazpochwalić się mocą 240 koni mechanicznych i maksymalnym momentem obrotowym550 Nm. Cena wyjściowa za tą wersję Q7 to 51 200 euro.

 

Citroen C3 VAN

Samochody z kratką wracają. Tyle, że kratka zamiast za tylną kanapą jestteraz za przednimi siedzeniami. A wszystko z powodu obowiązującychprzepisów określających możliwość odliczenia podatku VAT odsamochodów. Nic dziwnego, że producenci reagują i wprowadzają dosprzedaży dwuosobowe auta z kratką.

 

550 koni w Gallardo

Lamborghini Gallardo porusza się po drogach już od 2003 roku. Od tamtego czasunie odbyła się żadna modyfikacja zarówno pod względem wyglądu jak idynamiki. Pomimo tego samochód nadal wydaje się być ponadczasowy.

 

Co, za ile?

Salon samochodowy w Genewie jak każda tego typu impreza motoryzacyjna jestmiejscem wielu światowych premier nowych modeli koncepcyjnych ale przedewszystkim także aut, które jedną połową stoją na salonowychwybiegach, a drugą już w salonach sprzedaży. Przy okazji tegorocznej edycjiszwajcarskich targów podpytaliśmy kilku producentów jakwyceniają swoje najnowsze produkty.

 

To nie Passat, to Roewe 550

Po raz kolejny chińscy designerzy zaimponowali swoim świeżym i oryginalnympomysłem na nowe auto. Oto Roewe 550, czyli wierna kopia Volkswagena Passataznanego w Chinach jako Magotan.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowa nawierzchnia na DW550

Jedną z kilkudziesięciu realizowanych w tym roku inwestycji wwojewództwie kujawsko-pomorskim jest modernizacja drogiwojewódzkiej nr 550 Unisław – Chełmno. Niedawno nowąnawierzchnię otrzymały chełmińskie ulice znajdujących się w ciągu tejdrogi.

 

Scania wygrała prestiżowy konkurs 1.000 punktów

Scania zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym teście porównawczym"1.000-Point Test 2008" organizowanym przez kilka europejskichmagazynów branżowych.

 

Bridgestone Stargard oficjalnie otwarty

18 maja odbyło się oficjalne otwarcie nowoczesnego zakładu produkcyjnegoBridgestone w Stargardzie Szczecińskim. To już piąta inwestycja koncernu wPolsce. Jej wartość wyniosła 200 milionów euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017