Wyszukiwałeś:

553

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 553

Spróbuj też wyszukać: 553 dk80

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

ACEA: Volkswagen sprzedał najwięcej

Drugi raz z rzędu w tym roku marka Volkswagen sprzedała najwięcejsamochodów. W lutowych wynikach br. VW sprzedał o 15,2% nowych samochodówwięcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

GM Europe z rekordami

Pierwszy kwartał bieżącego roku był bardzo udany dla europejskiego oddziałuGeneral Motors. Pobity został rekord łącznej sprzedaży, udział w rynku jestnajwyższy od dziesięciu lat, a swoje rekordy uzyskały także marki Opel iChevrolet.

 

Toruń: Rozmawiali o priorytetach

18 stycznia bieżącego roku w Toruniu, miało miejsce spotkanie zorganizowaneprzez Prezydenta miasta, Michała Zaleskiego i Przewodniczącego Rady Miasta,Waldemara Przybyszewskiego. Tematem rozmów były priorytetowe projekty,które wymagają wsparcia parlamentarzystów.

 

Ponad 132 mln zł na kujawsko-pomorskie drogi

Województwo kujawsko-pomorskie inwestuje w rozbudowę sieci drogowej. Nabudowę i modernizację dróg administrowanych przez samorządwojewództwa przeznaczono w tym roku ponad 132,7 mln zł.

 

Ponad pół miliona aut w pół roku

W ciągu pierwszego półrocza 2008 roku z linii produkcyjnych polskichzakładów zjechało ponad pół miliona nowych aut. Pomimopogarszającej się sytuacji na rynku motoryzacyjnym, poziom produkcji jestwyższy aż o 33,6% niż w ubiegłym roku.

 

Toruń korzysta z pieniędzy unijnych

Władze Torunia starają się wykorzystać możliwość uzyskania pomocyfinansowej z unijnych funduszy. Wśród projektów, któreubiegają się o dofinansowanie, są także inwestycje drogowe, mające na celubudowę i przebudowę szkieletu drogowego miasta.

 

Kończy się remont DW 553

Jesienią tego roku ma się zakończyć kolejna duża inwestycja związana zmodernizacją kujawsko-pomorskich dróg wojewódzkich.Prawdopodobnie już w listopadzie kierowcy dostaną do dyspozycji wyremontowanyodcinek drogi wojewódzkiej nr 553.

 

Toruń: Najwięcej pieniędzy na drogi

Prezydent Torunia pod koniec listopada bieżącego roku przedstawił projektbudżetu miasta na rok 2009. Najwięcej pieniędzy zaplanowano na inwestycjedrogowe, w tym także na zadanie związane z budową nowego mostu przez Wisłę.

 

Zbliża się koniec remontu na DW 553

Trwają prace związane z przebudową drogi wojewódzkiej nr 553Toruń-Wybcz. Zakończenie modernizacji tego blisko 15 km odcinka trasy manastąpić już pod koniec czerwca bieżącego roku. Gruntowny remont drogibędzie kosztować 22,5 mln zł.

 

Nowe nawierzchnie w kujawsko-pomorskim

Od jesieni ubiegłego roku kierowcy mogą korzystać z przebudowanychodcinków dróg w woj. kujawsko-pomorskim. Nowa nawierzchnia jest naodcinku drogi wojewódzkiej nr 553 Toruń - Wybcz oraz drogiwojewódzkiej nr 246 Paterek – Dąbrowa Biskupia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017