Wyszukiwałeś:

559

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 559

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Sprzedaż aut nowych: Europa hossa, Polska bessa

Według danych ACEA w styczniu br. europejscy klienci kupili więcej samochodówosobowych niż w analogicznym okresie roku poprzedniego. W pierwszym miesiącu2006 roku w krajach UE i EFTA sprzedano łącznie 1 259 268 nowych aut.

 

Więcej pracy w Polsce

Polska przoduje w Europie pod względem ilości nowych miejsc pracy - dowodzitegoroczny raport dotyczący atrakcyjności inwestycyjnej Europy, opracowanyprzez Ernst & Young. Według raportu Polska zajęła piątą pozycję podwzględem popularności wśród inwestorów zagranicznych.

 

Płonący tempomat Forda

Komisja Europejska poinformowała kilka dni temu Prezesa Urzędu OchronyKonkurencji i Konsumentów o zagrożeniu, jakie powodować mogą wybrane modeleprodukowane przez markę Ford. Za oceanem akcją objętych zostało już ponad5,7 milionów samochodów.

 

Olej droższy od benzyny(?)

To, że ceny paliw na stacjach rosną niemal bez przerwy, to już żadnezaskoczenie dla kierowców. Jednak fakt, że ceny uznawanego dotychczas zatańsze paliwo - oleju napędowego dogonią albo wręcz i przegonią cenybenzyn, może być dla wielu sporym zaskoczeniem. Zniknie tym samym jeden znajważniejszych argumentów za zakupem diesla.

 

Koniec remontu DW 559 w Maszewie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował ozakończeniu prac remontowych na drodze wojewódzkiej nr 559 w Maszewie.Oddano tam do użytku blisko 1,5 km odcinek trasy. Poza tym powstało takżenowe rondo w Sierpcu.

 

PIM: Najlepszym ubezpieczycielem jest...

Już po raz czwarty Polska Izba Motoryzacji zorganizowała Forum DyskusyjneUbezpieczeń Komunikacyjnych, podczas którego, odbyło się uroczystewręczenie nagrody "Złoty Zderzak" dla najlepszego towarzystwaubezpieczeniowego.

 

Renault Megane Grandtour - pierwsza jazda

Podczas niedawnej prezentacji nowego Scenica mieliśmy okazję przetestowaćrównież, jak zachowuje się na drodze Renault Megane Grandtour (kombi).Auto to na polskich drogach zadebiutuje pod dopiero pod koniec czerwca. Ceny niesą jeszcze znane.

 

Rekordu nie będzie

Choć czerwiec był rekordowym, jak do tej pory, miesiącem pod względemprzywiezionych do kraju samochodów używanych, to jednak wporównaniu do wyników ubiegłorocznych sprowadzamy ichzdecydowanie mniej.

 

Przebudowa DW nr 559 w Lipnie

Do końca sierpnia br. powinna potrwać przebudowa drogi wojewódzkiej nr559 w miejscowości Lipno. Wartość prac opiewa na blisko milion złotych.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017