Wyszukiwałeś:

560

. Znaleziono 75 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 560

Spróbuj też wyszukać: 534 554 BMW560L

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 75 wszystkich):

Polytec Interior wybrał właściwy adres

Polytec Interior z Tomaszowa Mazowieckiego po rozbudowie zakładu w 2004 rokubuduje nowy zakład o powierzchni 6 tys. m2. Polytec Interior to producentelementów wnętrz samochodów, obecny na największych rynkach motoryzacyjnych.Obecnie w firmie pracuje ponad 560 osób - zdecydowanie więcej niż pierwotniezakładano.

 

Sierpc będzie miał obwodnicę

Najdalej do 2010 roku zostaną rozwiązane problemy komunikacyjne układudrogowego centrum Sierpca (woj. mazowieckie). Wszystko dzięki planowanejbudowie obwodnicy.

 

Szybki, siedmioosobowy i elektryczny

W swoim wnętrzu może pomieścić nawet siedem osób, pod jego maską drzemiemoc o wartości 635 koni mechanicznych. Od zera do "setki" rozpędza się wprzeciągu 4,8 sekundy i może przejechać 560 kilometrów bez zatrzymywaniasię. Na dodatek jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h.

 

Pieniądze na drogi dla Kujawsko-Pomorskiego

Województwo Kujawsko-Pomorskie otrzyma z unii 951 mln euro w ramachprogramu RPO, z czego na drogi przeznaczone będzie 261,5 mln euro. Zrealizowanezostaną 23 inwestycje drogowe.

 

560-konny Spyder

Dla Włochów słowo "cabriolet" brzmi zbyt francusko i jestzbyt często używane przez Niemców. Mieszkańcom PółwyspuApenińskiego "Roadster" z kolei kojarzy się z tosterem. Dlategosamochody marki Lamborghini mają przydomek "Spyder" , choć niepotrafią wspinać się po ścianach.

 

Przebudowa drogi nr 560 Brodnica – Sierpc

Podpisano umowę na przebudowę drogi wojewódzkiej nr 560 Brodnica– Sierpc. Przebudowany zostanie odcinek Brodnica - Rypin (na tereniewojewództwa kujawsko – pomorskiego) o długości ponad  32 km.

 

Przebudują drogę z Brodnicy do Rypina

Rozpoczynają się prace drogowe związane z przebudową 32 kilometrówtrasy wojewódzkiej w powiatach brodnickim i rypińskim (woj.kujawsko-pomorskie). Inwestycja pochłonie 41 milionów złotych.Realizacja inwestycji na drodze nr 560 poprawi skomunikowanie sieci drógwojewódzkich z drogą krajową nr 15  i z ekspresową 10. 

 

Miliony na modernizację kujawsko-pomorskich dróg

W całym regionie kujawsko-pomorskim trwają prace drogowe, dziękiktórym podróż wojewódzkimi trasami stanie się bezpiecznai bardziej komfortowa. Największe inwestycje drogowe pochłoną, w ciągunajbliższych kilku lat, ponad 390 milionów złotych, za którewyremontowane zostanie 210 kilometrów dróg.

 

560 KM w Audi Q7

Firma ABT Sportsline nawet z najładniejszego samochodu potrafi wydobyćbestię. Tym razem specjaliści od tuningu wzięli pod swoją lupę flagowegoSUVa Audi.

 

Trwa modernizacja drogi z Brodnicy do Rypina

Trwają prace drogowe związane z przebudową 33 kilometrów trasywojewódzkiej biegnącej przez powiat brodnicki i rypiński. Inwestycjapochłonie 41 milionów złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017