Wyszukiwałeś:

562

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 562

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Lacetti kombi debiutuje w Genewie

Koncern GM Daewoo zaprezentuje poczas targów motoryzacyjnych w Genewienajnowszy model Lacetti/Nubiry w wersji kombi. Do sprzedaży model ten trafi podkoniec lata tego roku.

 

Suzuki Ignis: Z podciętymi skrzydłami

Suzuki Ignis jest drugą propozycją japońskiego koncernu, obok Swifta, wsegmencie małych aut. W tym jednak przypadku producent chciał zaproponowaćnieco więcej.

 

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

VW na czele, Polska wciąż słabo

Volkswagen wciąż jest zdecydowanie najbardziej popularną marką samochodowąw Europie. Spośród marek, których sprzedaż w marcu przekroczyła 100 tys.sztuk, VW zwiększył też najbardziej wolumen sprzedaż.

 

Grupa Würth inwestuje w Żaganiu

Niemiecki koncern Würth inwestuje na terenie Żagańskiej Strefy Przemysłowej(Lubuskie). Po blisko 3 latach rozmów i negocjacji Grupa Würth podjęładecyzję o zakupie 43 ha pod produkcję przemysłową. Pierwszą spółką Grupyzlokalizowaną w Żaganiu będzie firma produkująca specjalistycznewyposażenie do samochodów.

 

Lexus LS 460 Światowym Samochodem Roku 2007

Nowojorskie targi już po raz trzeci są miejscem przyznania nagrody nanajlepszy samochód roku na całym globie. Tym razem tytuł World Car of theYear 2007 zdobył Lexus LS 460.

 

Budują drogi w rejonie Płocka

Kilkadziesiąt kilometrów dróg wojewódzkich wybuduje albowyremontuje w tym roku samorząd mazowiecki w rejonie Płocka. Już trwająprace na jednej z najważniejszych tras - w kierunku Góry. Na inwestycjeUrząd Marszałkowski przeznaczy ponad 40 mln zł.

 

Paliwowa zmowa

5,5 mln kary mają zapłacić PKN Orlen i Lotos za zmowę sprzed lat. Zdaniemurzędu anytmonopolowego firmy ustaliły, w jaki sposób wycofać z rynkubenzynę U-95.

 

2,9 l/100 km Ibizą!

Austriak Gerhard Plattner, po raz kolejny potwierdził, iż zasługuje na mianonajbardziej ekonomicznego kierowcy na świecie. Jadąc Seatem Ibizą Ecomotivena jednym baku pokonał dystans 1.562 km.

 

Które zimówki warto, a których nie należy kupować (185/60 R14)

Jeśli sprawdzą się ostatnie prognozy pogody, to czeka nas już wkrótcepierwszy tegoroczny atak zimy. Jeśli w związku z tym planujesz zakup oponzimowych, to ten artykuł może okazać się bardzo pomocny. Prezentujemy bowiemnajnowsze testy opon zimowych, jakie przeprowadzili specjaliści z niemieckiegoautomobilklubu ADAC. Dziś opony o rozmiarze 185/60 R14 T.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017