Wyszukiwałeś:

563

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 563

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Dofinansowania UE dla Poznania

W ubiegłym tygodniu została podpisana umowa o dofinansowaniu rozbudowy ulicyGłogowskiej w Poznaniu. Poznań uzyskał dofinansowanie w wysokości 63milionów złotych. Uzyskane środki pozwolą na realizację tejoczekiwanej przez mieszkańców inwestycji.

 

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

5,5 tys. zabitych i 160 tys. pijanych

Ubiegły rok na polskich drogach zamknął się liczbą 49.643 wypadkówdrogowych, w których śmierć poniosło 5.563 osób a 63.222zostały ranne. Jeśli dodamy do tego 386.934 zgłoszonych kolizji oraz prawie160 tys. zatrzymanych za jazdę pod wpływem alkoholu to widać, że bezpiecznienie było.

 

Dodge Avenger: Ekonomiczna zemsta

Samochody amerykańskie zawsze miały w sobie jakiś pierwiastek wyjątkowości.Przeważnie były wielkie i wygodne jak domowa kanapa. Z reguły miałypotężne, pomrukujące silniki w układzie widlastym i napęd na tylną ośprzekazywany przez toporny automat. Na dodatek nie za bardzo chciały skręcać.Nowy Dodge Avenger to amerykański przedstawiciel segmentu D, nijak mający siędo utartych stereotypów. Sprawdziliśmy jak zeuropeizowany amerykaniecsprawdza się w polskich warunkach.

 

PZPM: Sprzedaż nowych aut użytkowych nadal na minusie

Z danych pochodzących z firm członkowskich PZPM wynika, że sprzedaż nowychpojazdów użytkowych w pierwszym kwartale bieżącego roku nadal zwalnia.

 

Bezpieczniej na trasie z Żuromina do Mławy

W coraz lepszych warunkach mogą poruszać się kierowcy  na trasie zŻuromina do Mławy (woj. mazowieckie). Właśnie zakończyła się przebudowakolejnego odcinka drogi wojewódzkiej nr 563.

 

Ostrożnie w ostatni weekend wakacji

345 osób zginęło na polskich drogach w ciągu wszystkichdotychczasowych, wakacyjnych weekendów tego roku. To o 152 ofiary mniejaniżeli rok wcześniej. Zadbajmy wspólnie, by te statystyki ostatniego,rozpoczynającego się weekendu były jak najmniej tragiczne. Od piątku doniedzieli kilka tysięcy policjantów czuwać będzie nad powrotami zwakacyjnych wojaży.

 

"Gwiazda Indii" za 42 miliony złotych!

Kwintesencja klasyki. Tak można powiedzieć o wyprodukowanym w 1934 roku modeluRolls-Royce Phantom II Continental. Auto zostało przygotowane specjalnie dlamaharadży Rajkot.

 

Mercedes liderem w premium

Rekordową ilość 3.563 osobowych Mercedesów odebrali klienci do końcawrześnia 2009 r. Najchętniej kupowana jest Klasa C, którą wybrałojuż prawie 1000 chętnych. Dużym zainteresowaniem cieszą się także Klasy B(619 szt.), GLK (258 szt.), a także nowa Klasa E (283 szt.) i wszystkie modelecoupe. Ten wynik sprawia, że Mercedes jest liderem w segmencie premium wPolsce.

 

Czarna seria SLS

Mercedes SLS AMG nie jest ostatnim słowem niemieckiego koncernu w kwestiisupersamochodów. Dywizja AMG pracuje nad wersją Black Series,która pojawi się w 2013 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017