Wyszukiwałeś:

567

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 567

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Chery dla Chryslera

Chińska firma motoryzacyjna Chery Automobile być może będzie produkowaćmałe samochody dla Chrysler Group, z przeznaczeniem na rynki międzynarodowe.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Budują drogi w rejonie Płocka

Kilkadziesiąt kilometrów dróg wojewódzkich wybuduje albowyremontuje w tym roku samorząd mazowiecki w rejonie Płocka. Już trwająprace na jednej z najważniejszych tras - w kierunku Góry. Na inwestycjeUrząd Marszałkowski przeznaczy ponad 40 mln zł.

 

Spadek używanych

Choć w marcu miał miejsce wzrost liczby sprowadzonych do krajusamochodów używanych w stosunku do stycznia i lutego, to i tak wporównaniu do pierwszego kwartału ubiegłego roku do kraju trafiłoponad 100 tys. mniej aut z rynku wtórnego.

 

Kto zbuduje autostradową obwodnicę Mińska?

GDDKiA otworzyła oferty na budowę autostradowej (A2) obwodnicy MińskaMazowieckiego. Budowa blisko 21 km obwodnicy powinna ruszyć w III kwartale br.i potrwać dwa lata.

 

Toyota przedłuża promocje programu START

W okresie od kwietnia do połowy czerwca bieżącego roku w ramach programuSTART Toyota sprzedała ponad 1100 aut. Największym zainteresowaniemKlientów klasycznie już cieszy się Yaris z wynikiem 567 sztuk jednakbardzo blisko za nim uplasował się Auris – 525 sztuk.

 

Polska: Lancer przyciąga klientów Mitsubishi

Czerwcowe wyniki sprzedaży Mitsubishi w Polsce (578 aut, o 37% więcej niżprzed rokiem) potwierdziły dotychczasowy trend wzrostowy japońskiej marki,który trwa nieprzerwanie od ponad 2 lat. Najlepiej sprzedającym sięmodelem jest Lancer.

 

Ruszy budowa pierwszej autostrady na Mazowszu

W ubiegły piątek, 9 lipca 2009 roku została podpisana umowa na budowę długooczekiwanej obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Najpóźniej za miesiącwykonawca wejdzie na plac budowy. Prace potrwają do końca 2011 roku. Obwodnicao długości 21 km, zostanie zrealizowana na parametrach autostrady, coumożliwi w przyszłości włączenie jej w ciąg projektowanej autostrady A-2Warszawa-Kukuryki.

 

Startuje autostrada na Mazowszu

Ruszyła budowa 21-kilometrowej obwodnicy Mińska Mazowieckiego. Trasa będziefragmentem autostrady A2, która w przyszłości połączy Warszawę zTerespolem. Inwestycja ma być gotowa przed końcem lipca 2012 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017