Wyszukiwałeś:

569

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 569

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Opel Astra III: Nocne Techno

Opel Astra trzeciej generacji miała swój debiut podczas targówmotoryzacyjnych we Frankfurcie w 2003 roku i od początku miał być przedewszystkim mocnym konkurentem zaprezentowanego rok wcześniej Golfa V.

 

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Nadjeżdża nowy Challenger

Powoli zbliża się jesień, a wraz z nią premiera rynkowa jednego znajbardziej oczekiwanych samochodów - Dodge Challenger. Niestety, mimosporej ekspancji tej amerykańskiej marki na rynku europejskim, Challengerbędzie oferowany w sprzedaży tylko w USA. Przynajmniej na początku...

 

Koszmarne drogi, koszmarne remonty...

O tym, że polskie drogi należą do najgorszych i najniebezpieczniejszych wUnii Europejskiej przekonuje się na co dzień niemal każdy kierowca. Koszmarnystan jezdni i chodników oraz gigantyczne korki to niechlubnawizytówka dużych miast w Polsce. Potwierdza to najnowszy raportNajwyżej Izby Kontroli z którego dodatkowo wynika, że remontydróg w miastach, trwają zbyt długo i są uciążliwe, ponieważsłużby odpowiedzialne za remonty nie koordynują swoich działań.

 

XX-lecie Mazdy MX-5

Z okazji dwudziestolecia Mazdy MX-5 w Warszawie odbył się zlot właścicielioraz miłośników tego kultowego można już rzec roadstera, którynależy do najpopularniejszych na świecie dwumiejscowych aut sportowych.

 

Zaczął się najniebezpieczniejszy miesiąc w roku

Statystyki nie kłamią. Październik jest najniebezpieczniejszym miesiącem podwzględem śmiertelnych wypadków drogowych. Poszkodowanymi sązarówno kierowcy, ich pasażerowie, jak i piesi.

 

F1: Dziś jedzie Kubica

Deszcz utrudnia testy zespołów Formuły 1, ale Robert Kubica jako liderRenault dostaje terminy w słoneczne dni. Gorzej ma Witalij Pietrow - czytamy wPrzeglądzie Sportowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017