Wyszukiwałeś:

571

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 571

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Mercedes klasa E ad 2009!

W połowie przyszłego roku Mercedes przedstawi klasę E po liftingu. Jednakprawdziwa rewolucja szykuje się w 2009 roku. Wtedy pojawi się zupełnie nowaklasa E. Mojeauto.pl pierwsze w Polsce prezentuje wizję nowego modelu.

 

571 km nowych dróg na Mazowszu

W województwie mazowieckim powstanie 571 km dróg krajowych w latach 2007-2013.Będzie to największy drogowy program inwestycyjny realizowany w Polsce -zapowiedział minister transportu Jerzy Polaczek, podczas konferencji prasowejna budowie obwodnicy Garwolina.

 

2 mld zł na mazowieckich drogach

Ponad 2 mld zł przeznaczono przez pięć ostatnich lat na inwestycje winfrastrukturę drogową i transportową na Mazowszu przy udziale środków zbudżetu Województwa Mazowieckiego, Funduszy Unijnych oraz KontraktuWojewódzkiego.

 

Więcej na drogi wokół stolicy

Samorząd województwa mazowieckiego planuje, że w latach 2006-2009 powstanieponad 860 km dróg na całym Mazowszu. Wartość tych inwestycji wyniesie 1,7mld zł. Najwięcej, bo blisko 900 mln zł zaplanowano na przebudowę traswyjazdowych z Warszawy oraz dróg w aglomeracji warszawskiej.

 

Ekspresowo wokół Grójca

GDDKiA podpisała umowę na rozbudowę ponad 8 km drogi krajowej nr 7 doparametrów drogi ekspresowej, na odcinku obwodnicy Grójca.

 

Wielki plac budowy

"Polska jest jednym wielkim placem budowy. Kierowcy często nie sązadowoleni z utrudnień w ruchu spowodowanych remontami, ale dzięki temu wbieżącym roku zmodernizujemy 2093 km dróg za kwotę 2 541,8 milionówzłotych"- powiedział minister transportu Jerzy Polaczek.

 

Uruchomiono obwodnicę Ostrołęki

W niedzielę 29 października oddana do ruchu została obwodnica Ostrołęki.Wybudowanie liczącej 5 km obwodnicy kosztowało w sumie ponad 34 mln zł.

 

Pułtusk z inicjatywą

W powiecie pułtuskim powstała idea stworzenia dużego projektu modernizacjipowiatowych dróg powiązanego z siecią dróg krajowych iwojewódzkich. W tym też celu w Pułtusku, odbyło się spotkaniepoświęcone omówieniu możliwości modernizacji drógwojewódzkich nr: 618, 571 (poprzedniej nr 619), 620.

 

Plany inwestycyjne Mazowsza na 2007 rok

Mazowiecki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zamierzeniach inwestycyjnych na rok 2007. Według zapowiedziministerstwa transportu w latach 2007-2013 w województwie mazowieckim mapowstać 571 km dróg krajowych.

 

Mercedes SLS AMG, czyli supersportowy Gullwing

Po raz pierwszy w czterdziestoletniej już historii Mercedes-AMG - wyczynowejmarki koncernu Mercedes-Benz - zaprezentowany zostanie pojazd opracowany odpoczątku do końca własnymi siłami, czyli Mercedes SLS AMG. Debiut rynkowy zarok.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017