Wyszukiwałeś:

573

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 573

Spróbuj też wyszukać: 573 słowacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

15 milionów Volvo

Prawie osiemdziesiąt lat od wyprodukowania pierwszego modelu marki Volvo, ztaśm montażowych fabryki w Uddevalla zjechał dziś 15-milionowy egzemplarzszwedzkiej marki.

 

Sprzedaż nowych wciąż pnie się w górę

Marzec ponownie był okresem zwiększonej sprzedaży samochodów nowych napolskim rynku. Łącznie po pierwszym kwartale roku liczba sprzedanychsamochodów osobowych i lekkich dostawczych przekroczyła już 100 tys. ibyła o 21,6% wyższa niż przed rokiem.

 

Tańsze użytkowe Volkswageny

Obniżki cen, jakie ostatnio można zaobserwować u sporej liczby mareksamochodowych, dotknęły także i Samochody Użytkowe Volkswagena. Dodatkowowzmocniona została oferta rabatowa dla wersji wyposażenia Silverline iGoldenline.

 

Milion się zbliża

W październiku do kraju wjechało ponad 95,5 tys. aut używanych, co oznacza,że od początku roku sprowadziliśmy już prawie 968 tys. pojazdów zdrugiej ręki. Jest już pewne, że pobita zostanie bariera milionasprowadzonych aut.

 

Passaty i Golfy najczęściej kradzione

Choć samochód staje się dobrem dostępnym niemal dla każdego zanaprawdę niewielkie pieniądze, wciąż musimy się liczyć z możliwościąjego kradzieży. W ubiegłym roku na terenie naszego kraju skradzione zostały wsumie 22.773 pojazdy, co jest najniższym wynikiem od 1993 roku. Nie zmieniasię natomiast kolejność najbardziej popularnych modeli wśródzłodziei.

 

Zetkama przejmuje majątek Toora Poland

Zarząd ZETKAMA S.A. poinformował, że uzgodnieniu z syndykiem masy upadłościToora Poland S.A., przejął w zarządzanie całą zorganizowaną częśćprzedsiębiorstwa Toora Poland.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Rajd Barbórka: Kuchar dołączył do legend

Tomasz Kuchar po raz czwarty w karierze wygrał prestiżowy Rajd BarbórkaWarszawska - Kryterium Asów. Wrocławianin jadący Peugeotem 307 WRCliczbą zwycięstw zrównał się z tak znanymi kierowcami rajdowymi jakMarian Bublewicz i Paweł Przybylski.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017