Wyszukiwałeś:

58

. Znaleziono 638 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 58

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 638 wszystkich):

Nowy Fiat z Tych o kwartał wcześniej

Nie podczas wrześniowego salonu we Frankfurcie, ale już 4 lipca odbędzie siępremiera najnowszego modelu włoskiego koncernu Fiat, popularnej"500". W tym roku w tyskiej fabryce Fiata ma powstać ok. 58 tys. auttypu "500". Dla tyskiej fabryki Fiat Auto Poland to oznacza, żeprodukcję auta trzeba będzie przyspieszyć.

 

Dofinansowanie dla obwodnicy Radomska

Około 58 mln zł dofinansowania unijnego otrzyma Radomsko na kontynuacjębudowy obwodnicy miasta. Zachodni odcinek obwodnicy będzie liczył ponad 6,3km.

 

Fiat 500 Samochodem Roku?

Choć z reguły nie zajmujemy się nieoficjalnymi, niepotwierdzonymiinformacjami, czy też wszelkiego rodzaju plotkami, to teraz musimy odstąpićod tej zasady. Chodzi przecież o niezwykle ważny na Starym Kontynencie tytułCar of the Year.

 

"Każdy aspekt może być decydujący"

Już od 44 lat grupa dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy, członkówjury konkursu Car of the Year, w ostatnich miesiącach każdego roku dokonujewyboru najlepszego, ich zdaniem, samochodu. Zwycięski model przez kolejne 12miesięcy dzierży na Starym Kontynencie tytuł Car of the Year –Samochodu Roku. W 58-osobowym jury stałe miejsce ma także dwóchdziennikarzy z Polski. Jeden z nich, Maciej Ziemek, na co dzień redaktormagazynu auto motor i sport, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem wynikówtegorocznego plebiscytu opowiada nam o kulisach tego konkursu.

 

58 punktów za jednym razem

Pół godziny trwał pościg świętokrzyskiej policji za piratemdrogowym, który w tym czasie zdążył złamać chyba wszystkie przepisydrogowe. Po podliczeniu okazało się, że "zarobił" w tensposób aż 58 punktów karnych.

 

58 ofiar długiego weekendu

Długi weekend już za nami. Nadszedł więc czas na podsumowanie tych kilku dniwolnego. Polacy wyruszyli w tym czasie na urlopy, a na naszych drogach służbępełniło ponad 9,5 tysiąca policjantów. Niestety na drogach zginęło58 osób, natomiast 2.046 kierowców jechało na"podwójnym gazie".

 

Nowy most nad Pisą i przebudowa dróg w Piszu

Budowa nowego przebiegu dróg krajowych nr 58 i 63 w Piszu (I etap)trwała od czerwca 2007 roku i  kosztowała 62 mln zł.

 

Rok 2009 na drogach krajowych Warmii i Mazur

W 2009 roku w województwie warmińsko-mazurskim roboty drogowe toczyłysię na ponad 169 km dróg krajowych, a łączna wartość wszystkichrealizowanych w tym roku kontraktów wyniosła blisko 2,7 mld zł. W 2010roku prace drogowe będą realizowane na ponad 260 km dróg krajowych, zczego 130 km to kontynuacja zadań rozpoczętych w tym roku.

 

Zmiany na mapie dróg krajowych

Budowa szos, ulic lub obwodnic wpłynęła za zmiany na mapie drógkrajowych. Od pierwszego stycznia 2010 roku kilka odcinków drógstraciło status krajowych, pojawiły się też nowe. Poniżej na podstawieinformacji GDDKiA prezentujemy wykaz zmian.

 

Arctic Rally: Sołowow 15., Raikkonen 58.

Michał Sołowow i Maciek Baran zajęli 15 miejsce w klasyfikacji generalnejArctic Lapland Rally - pierwszej rundzie mistrzostw Finlandii rozgrywanej wokolicach Rovaniemi. Kimi Raikkonen w Citroenie C4 WRC po przygodach na OS 2zajął ostatetcznie 58 miejsce.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017