Wyszukiwałeś:

580

. Znaleziono 52 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 580

Spróbuj też wyszukać: Warszawa-Bydgoszcz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 52 wszystkich):

Audi A8 L z silnikiem 12-cylindrowym

Prezentując wydłużoną wersję modelu A8 Audi przedstawił najbardziejsportową luksusową limuzynę. Dwanaście cylindrów, 450 KM (331 kW) i 580 Nm– wzrost o 30 KM i 20 Nm w porównaniu z poprzednikiem – oznaczaniezwykłą moc i doskonałe osiągi.

 

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Seat Leon: W oczekiwaniu na kolejną generację

Seat Leon jest właśnie w trakcie zmiany warty. Schodząca z rynku poprzedniageneracja tego modelu może jednak wciąż zaskoczyć niejednego. O czymprzekonaliśmy się na własnej skórze testując Leona w wersji 1,6.

 

Lamborghini Miura: Młoda legenda

Włoski producent supersportowych Lamborghini na targi samochodowe w Los Angelesprzygotował koncepcyjnego następcę legendarnego modelu Miura. Jak na razieseryjna produkcja auta nie wchodzi w grę.

 

Warszawa: S8 przez Bemowo

Jest już decyzja pozwalająca na budowę drogi ekspresowej S-8, którabędzie przedłużeniem Trasy Armii Krajowej w kierunku Poznania. Budowa jednejz najdroższych tras stolicy rozpocznie się jeszcze w tym roku. Jeżeli niebędzie żadnych opóźnień w harmonogramie, nową drogą ekspresowąpojedziemy w 2010 roku.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Nietuzinkowa moc w kombi

1.660 litrów maksymalnej pojemności bagażnika oraz 580 koni mechanicznych podmaską to dwie najważniejsze cechy, jakie powinny wyróżniać Audi RS 6 Avantz tłumu. Auto to pokazane zostanie już na targach we Frankfurcie.

 

Warszawa: Poszerzą Górczewską

Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie poinformował o rozpoczynających siępracach na ulicy Górczewskiej w Warszawie. Odcinek ulicy odKlemensiewicza do Powstańców Śląskich zostanie poszerzony do trzechpasów.

 

Na celowniku: Skrzydlaty AMG

150 000 euro za 580 KM i otwierane w górę drzwi. Tak po krótceprzedstawiają się pierwsze dane dotyczące nowego modelu mercedesowkiegotunera, firmy AMG. Debiut rynkowy auta, które przez niektórychekspertów nazywane jest następcą sportowego modelu SLR już za rok, natargch IAA we Frankfurcie.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017