Wyszukiwałeś:

591

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 591

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Sprzedaż spada - produkcja rośnie

Pomimo drastycznego spadku sprzedaży nowych samochodów osobowych na polskimrynku, ich produkcja utrzymuje się na wysokim poziomie. W listopadzie br.,linie produkcyjne opuściło 52 754 samochodów, o 19,2% więcej w porównaniudo listopada ubiegłego roku i o niecałe 2% więcej niż w miesiącu ubiegłym- podaje Samar.

 

Passaty i Golfy najpopularniejsze

Z całą pewnością jednak nie o taką popularność chodzi władzomkoncernów motoryzacyjnych, w tym przypadku mającym siedzibę wWolfsburgu. Oba Volkswageny były bowiem zdecydowanie najczęściej kradzionymimodelami w ubiegłym roku w naszym kraju.

 

Ponad milion Priusów sprzedanych

To najpopularniejsze auto hybrydowe ostatnich lat. Toyota Prius, jeden zprekursorów alternatywnego zasilania napędu silnikiem benzynowym ielektrycznym została już sprzedana na całym świecie w liczbie ponad milionaegzemplarzy.

 

Bezpieczniej na drogach

Statystyki policyjne po pierwszych dwóch miesiącach br. wyraźniewskazują na poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach.

 

Na plusie, choć na minusie

Choć jako jeden z nielicznych krajów możemy pochwalić się większąsprzedażą nowych samochodów niż przed rokiem, to jednak tak naprawdęzawdzięczamy to krajom sąsiedzkim.

 

Yaris i Auris też bez VAT

O kolejne dwa modele zwiększyła się gama aut Toyoty, przy zakupiektórych przedsiębiorca będzie miał możliwość do pełnego odliczenia22-procentowego podatku VAT.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017