Wyszukiwałeś:

595

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 595

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Jaguar XK w Polsce

Podczas Gali Auto VIP Opera, na warszawskim lotnisku Bemowo odbyła sięoficjalna polska premiera nowego modelu Jaguar seria XK.

 

Abarth powraca!

Fiat zamierza przywrócić do życia markę zajmującą się wyciskaniemostatnich potów z włoskich maszyn. Tuningowe ramię włoskiego koncernupostawi swoje logo w postaci skorpiona najprawdopodobniej już na nowejgeneracji modelu 500.

 

Polskie drogi najniebezpieczniejsze w Europie

Na liście 20 regionów UE, w których dochodzi do największejliczby śmiertelnych wypadków drogowych, zaraz po trzech regionach Grecjiznalazły się cztery polskie województwa: warmińsko-mazurskie,świętokrzyskie, podlaskie i lubelskie. Ogółem Polska, ze średnio 476ofiarami śmiertelnymi wypadków na milion pasażerów, zajmujepiąte miejsce w UE za Łotwą (752), Rumunią (749), Litwą (571) i Słowacją(507) pod względem ofiar na drogach.

 

PZPM: Sprzedaż nowych aut użytkowych nadal na minusie

Z danych pochodzących z firm członkowskich PZPM wynika, że sprzedaż nowychpojazdów użytkowych w pierwszym kwartale bieżącego roku nadal zwalnia.

 

Fiesta popularniejsza od Golfa

Najnowszy Ford Fiesta był w marcu br. najchętniej kupowanym samochodem wEuropie – podała brytyjska firma JATO Dynamics. Tylko w marcu doeuropejskich klientów trafiło 52.800 sztuk tego modelu.

 

Taniej dla posiadaczy starszych Renault

Renault wprowadziło atrakcyjną ofertę dla właścicieli samochodówmarki Renault starszych niż 4 lata (pierwsza rejestracja w 2004 roku lubwcześniej). Będzie taniej, nawet do 40%, na wybrane części i usługi.

 

Abarth i sportowe fotele

Aby podkreślić jeszcze bardziej sportowy charakter modeli spod znakuSkorpiona, przygotowane zostały specjalne fotele we współpracy zwłoską firmą Sabelt.

 

Boom w Chinach, kryzys w USA, nadzieja w Europie

Nieregularny obraz rysuje się na światowym rynku biorąc pod uwagę sprzedażaut w maju, w poszczególnych regionach globu. Prawdziwy boom notująponownie Chiny, w Stanach Zjednoczonych kryzys trwa w najlepsze, a w Europiezauważalne jest jego powolne wyhamowywanie.

 

Droga 622 oficjalnie oddana

Oficjalnie oddano do użytku drogę wojewódzką nr 622 relacji Chrcynno– Szadki w Jaskółowie w gminie Nasielsk (woj. mazowieckie).Modernizacja drogi nr 622 przeprowadzana była etapami od 2007 roku.Przebudowanych zostało prawie 12 km trasy, koszt robót wyniósłponad 12 mln zł i sfinansowany został ze środków pochodzących zbudżetu województwa mazowieckiego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017