Wyszukiwałeś:

6

. Znaleziono 3179 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 6

Spróbuj też wyszukać: mazda 6 kombi tdi mazda 6 kombi xedos

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 3179 wszystkich):

Powrót serii "6"

Po 14 latach nieobecności BMW zaprezentowało nowy samochód serii 6.

 

Wokół Sławna nad morze

Rozpoczyna się budowa obwodnicy miasta Sławno w ciągu drogi krajowej nr 6.Dzięki 2,8 km miasto pozbędzie się uciążliwego ruchu oraz zyska naatrakcyjności inwestycyjnej.

 

Inwestycje na "szóstce"

Przebudowa drogi krajowej nr 6 na odcinku Goleniów - Nowogard wyniosła 91 mlnzł. Inwestycja realizowana w latach 2002-2005 to jeden z etapów przebudowykrajowej szóstki i stopniowego dostosowywania jej do parametrów trasyekspresowej.

 

BMW: Seria 5, 6 i 7 do serwisu

Bawarski koncern BMW wezwie na całym świecie 46 tys. samochodów z Serii 5, 6i 7 w wyniku defektu amortyzatorów. Awarią dotknięte są auta wyprodukowane wokresie od 9 stycznia do 18 kwietnia 2006 roku.

 

Diesel w BMW serii 6

Cztery lata po premierze BMW seria 6 coupe przyszedł czas na facelifting. Autozostanie pokazane na wrześniowych targach we Frankfurcie i poza niewielkimizmianami stylistycznymi będzie oferowane także z silnikiem wysokoprężnym.

 

Odświeżona szóstka BMW

Na tegorocznych targach we Frankfurcie jedną z nowości będzie zmodernizowaneBMW seria 6 Coupe oraz Cabrio. W obu wariantach zmodyfikowano nieznaczniestylistykę, wnętrze oraz wprowadzono innowacje m.in. w zakresie napędu orazukładów bezpieczeństwa.

 

Zapowiedź nowej Mazdy 6

Już we wrześniu na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zostaniezaprezentowana całkowicie nowa Mazda 6. Mazda opublikowała właśnie pierwszezdjęcie swojego przedstawiciela z segmentu D.

 

Oddano do użytku odcinek A-6

26 września otwarto dla ruchu odcinek autostrady A-6 (popularnie nazywanejberlinką), od węzła w Kluczu do węzła w Kijewie. Wartość blisko 8 kmodcinka to ponad 129 mln zł. Inwestycja była współfinansowana ześrodków Unii Europejskiej.

 

Tak może wyglądać BMW 6

W sieci pojawiły się pierwsze artystyczne wizje tego, jak wyglądać będziekolejna generacja BMW Serii 6. Jedną z takich propozycji serwuje portalwoldcarfans.com.

 

Mazda 6 ze swoją gwiazdą

Do sprzedaży na polskim rynku trafiła specjalna wersja modelu Mazda 6. WersjaHoshi (z jap. "gwiazda") wyróżnia się kilkoma atrakcyjnymielementami wyposażenia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017