Wyszukiwałeś:

61

. Znaleziono 182 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 61

Spróbuj też wyszukać: 60 65

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 182 wszystkich):

Ruszyły prace geodezyjne w Dolinie Rospudy

Geodeci firmy Budimex Dromex rozpoczęli prace przy budowie obwodnicy Augustowaw dolinie rzeki Rospudy. Prace zaczęły się przy skrzyżowaniu drógkrajowych 61 i 8 przed Augustowem. Geodeci będą wytyczać pas drogi,kontrolować punkty geodezyjne, przeprowadzać inwentaryzację drzew w pasiedrogowym poza obszarami objętymi europejską siecią ochrony Natura 2000.

 

Zmiany na obwodnicy Jabłonnej

Od 19 lipca br. o godz. 11.00 zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchuna czas przebudowy ul. Zegrzyńskiej w ramach budowy obwodnicy Jabłonny (woj.mazowieckie). Zmiany polegają na przełożeniu ruchu z obecnej jezdnidrogi krajowej nr 61 na nowowybudowaną.

 

Ruszyła przebudowa DK 61 Zegrze - Serock

Mazowiecki Urząd Wojewódzki poinformował o rozpoczęciu praczwiązanych z modernizacją drogi krajowej nr 61 na 3 km odcinku z Zegrza doSerocka.

 

Bargłów będzie mieć obwodnicę

Położony w województwie podlaskim Bargłów Kościelny będziemieć obwodnicę, która znajdzie się w ciągu drogi krajowej nr 61.Blisko 11 km droga według planów ma być realizowana w latach 2011-2013.Aktualnie trwają prace przygotowawcze.

 

Serock będzie mieć obwodnicę

W Serocku odbyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy miastaw ciągu drogi krajowej nr 61. Pozwolenie na budowę wojewoda mazowiecki wydaprawdopodobnie w grudniu bieżącego roku, a już na początku przyszłego rokuruszą prace budowlane.

 

Bezpieczniej na DK 61

Oddano do użytku zmodernizowany 3,2 km fragment drogi krajowej nr 61 Zegrze– Serock. Dwujezdniowy odcinek trasy ma wpłynąć na poprawębezpieczeństwa i podnieść standard podróżowania. Kolejną inwestycjąna tej drodze będzie budowa obwodnicy Serocka.

 

Legionowo: Decyzja lokalizacyjna dla DK 61

Wojewoda mazowiecki wydał decyzję lokalizacyjną dla inwestycji związanej zrozbudową drogi krajowej nr 61 w podwarszawskim Legionowie. W ramach inwestycjidrogowcy poszerzą 4 km odcinek tej trasy.

 

Ostrołęka: Będą pieniądze na modernizację DK 61

Ostrołęka ma szansę na pozyskanie środków unijnych na przebudowędrogi krajowej nr 61, przebiegającej przez miasto. Wniosek złożony przezmiasto został pozytywnie zweryfikowany pod względem formalnym. Jeśli kolejnaocena będzie także pozytywna to Ostrołęka może liczyć na dofinansowanie wwysokości nawet 85 procent.

 

Kolejne kilometry dróg krajowych po remoncie

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradpoinformował o zakończeniu prac związanych z modernizacją dwóchodcinków krajówek na terenie województwa podlaskiego.Drogowcy wyremontowali łącznie 30 km drogi krajowej nr 61 i 66.

 

Na Podlasiu przymiarki do obwodnic na DK 61

Podlaski oddział GDDKiA przymierza się do budowy trzech obwodnic w ciągudrogi krajowej nr  61. Obejścia Szczuczyna, Stawisk i BargłowaKościelnego miałyby powstać do 2013 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017