Wyszukiwałeś:

612 X

Scaglietti X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 612 Scaglietti

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Ferrari prosto z marzeń

Projektanci z włoskiej Pininfariny przygotowali specjalnie dla amerykańskiegokolekcjonera samochodów model Ferrari 612 Scaglietti. Premiera tegowyjątkowego samochodu miała miejsce w sobotę na Concours d`Elegance w Villad`Este.

 

Ferrari na zamówienie

Pininfarina poinformowała, iż zamierza zaprezentować nowy model koncepcyjnypodczas nadchodzących w przyszłym tygodniu targów Pebble BeachConcourrs d`Elegance w Monterey, California.

 

Pininfarina zmienia szefa

Znana i legendarna już włoska Pininfarina, zmieniła właśnie szefa designu.Nominowany 14 miesięcy temu Ken Okuyama, człowiek który stworzył model Enzo,Rossa oraz 612 Scaglietti, zostanie na dniach tymczasowo zastąpiony przezprezesa Andrea Pininfarina.

 

Face-lifting Ferrari 612

Kilka dni temu podczas testów we włoskim Maranello zagranicznireporterzy uchwycili w obiektywie samochód, który będzienajprawdopodobniej kolejną odsłoną modelu 612 Scaglietti. Nowy model będziesię wyróżniać nie tylko odświeżonym wyglądem, lecz takżenowatorskim układem napędowym.

 

Ferrari z popsutą skrzynią F1

Zdarza się to niezmiernie rzadko dlatego tym bardziej jesteśmy w obowiązkupowiadomić. W modelu Ferrari 612 Scaglietti może dojść do awarii skrzynibiegów rodem z Formuły 1.

 

Pełna indywidualizacja w 599GTB

Podczas tegorocznych targów w Paryżu Ferrari odsłoniło oficjalniedługo oczekiwany model California. Wraz z nim nadeszła okazja do premieryprogramu personalizacja "One To One" w modelu 599 GTB.

 

Najwięksi truciciele

Emisja dwutlenku węgla, jeszcze parę lat temu, mało ważny składnik danychtechnicznych pojazdu, dzisiaj przybiera bardzo mocno na znaczeniu. Jużniedługo będzie nawet decydował o racji bytu samochodu na rynku.Przedstawiamy oto listę największych "trucicieli" jakie mająjeszcze okazję poruszać się po drogach.

 

W Audi TT wyprzedzisz szybciej niż w Ferrari!

Moc maksymalna to oczywisty współczynnik samochodu. Szybszy jest ten,która ma więcej koni mechanicznych. Jednak w codziennej jeździe odsprintu od zera do setki ważniejsza wydaje się elastyczność i siła ciągu wkażdym przedziale obrotów. O to wygrani i przegrani w rozpędzaniu sięod 80 do 120 km/h.

 

Nowe Ferrari we mgle

Zagraniczny fotoreporter przyłapał w kadrze zamaskowane Ferrari. Bryłąprzypominało ono model 612, wiec istnieje prawdopodobieństwo że jest towersja Scaglietti.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "612 Scaglietti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017