Wyszukiwałeś:

618

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 618

Spróbuj też wyszukać: rover

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

 

Volvo S60: Volvo s60

5 Samochód naprawdę godny uwagi, luksusowalimuzyna w połączeniu ze sportową maszyną.. z samochodu jestem zadowolony napewno bardziej niż z passata b5 którego miałem wcześniej..

 

Wątek na forum: Rozbite auta w Pradze

Serce sie kraje, takie auta, nowe, i już rozwalone... ~melancholik

 

Chevrolet wyprzedził Forda

Sprzedaż samochodów marki Chevrolet na amerykańskim rynku była po razpierwszy od 1986 większa od sprzedaży aut z logo Forda na masce.

 

Pułtusk z inicjatywą

W powiecie pułtuskim powstała idea stworzenia dużego projektu modernizacjipowiatowych dróg powiązanego z siecią dróg krajowych iwojewódzkich. W tym też celu w Pułtusku, odbyło się spotkaniepoświęcone omówieniu możliwości modernizacji drógwojewódzkich nr: 618, 571 (poprzedniej nr 619), 620.

 

Czekamy na wykonawcę A1 do granicy

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad stoi przed wyboremwykonawcy w przetargu na budowę autostrady A-1 odcinek węzeł"Świerklany" (bez węzła) do granicy z Republiką Czeską wGorzyczkach.

 

GM, Chevrolet i Camry

Ubiegłoroczna sprzedaż samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych narynku amerykańskim wyniosła 16,15 mln egzemplarzy i była niższa o 2,5% niżw 2006 r. Największą sprzedażą może się pochwalić General Motors,najbardziej popularną marką był Chevrolet, zaś autem osobowym Toyota Camry.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

373 mln na mazowieckie drogi wojewódzkie

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie przedstawiłplany związane z modernizacją sieci drogowej w 2009 roku. Na remonty iutrzymanie dróg wojewódzkich w tym roku zostaną przeznaczone 373mln zł, co pozwoli na przebudowę 150 km tras.

 

W Pułtusku DW 618 po remoncie

W Pułtusku możemy się cieszyć odremontowanym ponad 3,5 km odcinkiem drogiwoj. nr 618. Roboty drogowe na tym odcinku kosztowały ponad 10 mln zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017