Wyszukiwałeś:

62 X

S X

. Znaleziono 91 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 62 S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 91 wszystkich):

Wątek na forum: Po prostu: Maybach 57 S

Nic dodać, nic ujać... Samochód sam dla siebie istnieje, a my jesteśmy tylko "wstawka" w tej super szybkiej i jakże eleganckiej limuzynie ze Stuttgardu!! Ciekawe czy jakaś wersja z M&M 57 S trafi do naszego pięknego kraju, choć nie jest to wykluczone, ale stan naszych dróg skutecznie odstras...

 

Luksus w sportowym wydaniu

Producent nieprzyzwoicie luksusowych samochodów sygnowanych logiemMaybach, w cztery lata po odrodzeniu marki, dołączył czwarty wariant doswojego zestawienia. W nazwie prezentowanego podczas tegorocznych targóww Pekinie modelu 62 pojawił się przyrostek 'S', który oznaczać będzie'Special'.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 
 
 
 

Hyundai ix35 będzie "trzymać" wartość

Nie tak dawno temu informowaliśmy o świetnym debiucie rynkowym Hyundaia ix35.Jest duża szansa, iż ten trend się utrzyma. Kompaktowy SUV Hyundaia, wedługEurotaxGlass's, ma utrzymać bowiem w Europie wysoką wartość po trzech latachużytkowania.

 

Specjalny Maybach na urodziny

Jeśli świętować 125-lecie to tylko z przepychem rozmachem i prezentując samochód, który byłby niczym pomnik złożony w hołdziepierwszego pojazdu, który zapoczątkował historię motoryzacji. Podczastargów we Frankfurcie zaprezentowano Maybach'a 125!.

 

Mercedes-Maybach: Umarł król, niech zyje król

Daimler uśmiercił markę Maybach z prozaicznego powodu - sprzedaż była naniezadowalającym poziomie. Maybach to jednak marka nie mniej legendarna niżBentley czy Rolls-Royce. Duch Wilhelma powraca wraz z nowa wersją Klasy S.

 

Wątek na forum: OPIRUS 3.8 266KM

ROGACZU (bmw,audi,wv,merc) C O T Y W I E S Z O K I A O P I R U S.nn NIE CHCE MI SIĘ Z TOBĄ GADAĆ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!n n LINDAA BOGUŚ <span class="author">~LINDAA BOGUŚspan>

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "62 S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017