Wyszukiwałeś:

62 X

S X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 62 S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Luksus w sportowym wydaniu

Producent nieprzyzwoicie luksusowych samochodów sygnowanych logiemMaybach, w cztery lata po odrodzeniu marki, dołączył czwarty wariant doswojego zestawienia. W nazwie prezentowanego podczas tegorocznych targóww Pekinie modelu 62 pojawił się przyrostek 'S', który oznaczać będzie'Special'.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Za dwa lata A1 Sośnica – Bełk

Dwa lata potrwa budowa autostrady A1 na odcinku Sośnica-Bełk. Prace owartości 213,5 mln Euro wykona firma J&P – Avax S.A., którazłożyła najniższą ofertę.

 

Trans-syberyjskie Cayenne

Porsche Cayenne S jest już samo w sobie połączeniem samochodu o lekkichzapędach terenowych, bez porzucania dynamicznego charakteru. Inżynierowieniemieckiej marki postanowili opracować specjalne wydanie modelu, kładącszczególny nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa oraz poprawę właściwościsportowych w terenie.

 

Porozumienie w sprawie A-1

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała porozumienie zfirmą Gdańsk Transport Company S.A. w sprawie budowy i eksploatacjiplanowanego odcinka autostrady A-1 z Nowych Marz do Torunia. Zgodnie zharmonogramem droga ma powstać do 2011 roku.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Serocka

Za dwa lata do dyspozycji kierowców zostanie oddane 7-kilometrowaobwodnica Serocka na Mazowszu. Na budowie drogi wbito właśnie pierwsłopatę, inaugurując inwestycję.

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "62 S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017