Wyszukiwałeś:

62

. Znaleziono 183 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 62

Spróbuj też wyszukać: yeti test droga krajowa 62 25

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 183 wszystkich):

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Maybach planuje mocniejszą 62-kę?

Należący do koncernu DaimlerChrysler, Maybach, najprawdopodobniej wyposażynowy model 62 w mocniejszy wariant silnikowy. Podobnie jak w przypadku 57Srównież mierząca 6,17 m długości limuzyna oferowana będzie w wersji62S.

 

Luksus w sportowym wydaniu

Producent nieprzyzwoicie luksusowych samochodów sygnowanych logiemMaybach, w cztery lata po odrodzeniu marki, dołączył czwarty wariant doswojego zestawienia. W nazwie prezentowanego podczas tegorocznych targóww Pekinie modelu 62 pojawił się przyrostek 'S', który oznaczać będzie'Special'.

 

Nowa ul. Wyszogrodzka do mostu w Płocku

Już w najbliższych dniach rozpocznie się przebudowa ul. Wyszogrodzkiej wPłocku. Inwestycja na Wyszogrodzkiej (od ul. Granicznej do al. Jana Pawła) torealizacja V odcinka dróg dojazdowych do nowego mostu na Wiśle wPłocku. Prace potrwają do końca września br.

 

W kwietniu wyprodukowano 62,5 tys. aut

W kwietniu br. w polskich fabrykach wyprodukowano 62,5 tys. samochodówosobowych i dostawczych. Łącznie od początku roku z polskich fabrykwyjechało 261 107 pojazdów, o 10,6% więcej niż przed rokiem. Blisko 86% tejliczby stanowią samochody osobowe, nieco ponad 14% - pojazdy dostawcze.

 

Będzie Maybach bez dachu

Zachodnie media donoszą, że na nadchodzących targach motoryzacyjnych, któreodbędą się już niebawem w Dubaju, pojawi się samochód o którym niedawnobyło całkiem głośno lecz nagle doniesienia ucichły. Odbędzie się tampierwsza prezentacja ultra-luksusowego Maybacha 62 Landaulet.

 

Serock będzie mieć obwodnicę

W Serocku odbyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy miastaw ciągu drogi krajowej nr 61. Pozwolenie na budowę wojewoda mazowiecki wydaprawdopodobnie w grudniu bieżącego roku, a już na początku przyszłego rokuruszą prace budowlane.

 

Ruszyła budowa obwodnicy Serocka

Za dwa lata do dyspozycji kierowców zostanie oddane 7-kilometrowaobwodnica Serocka na Mazowszu. Na budowie drogi wbito właśnie pierwsząłopatę, inaugurując inwestycję.

 

Podsumowania inwestycji drogowych w kujawsko-pomorskim

W 2009 roku w woj. kujawsko-pomorskim drogowcy wyremontowali 70 km drógkrajowych i przebudowali 50 km dróg. Pula na ten rok przewiduje wydatkina poziomie 700 mln zł.

 

Konsultacje dla DK 62 zakończone

Otwarta dla społeczeństwa rozprawa administracyjna, dotycząca modernizacjidrogi krajowej nr 62 na odcinku od granic Wyszkowa do drogi krajowej nr 8, byłaostatnim etapem konsultacji społecznych przed wydaniem pozwolenia na budowę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017