Wyszukiwałeś:

620

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 620

Spróbuj też wyszukać: 60

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Nowe inwestycje w K-SSSE

Na terenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE pojawili się nowi inwestorzy związaniz branżą motoryzacyjną. W powstałych zakładach pracę znajdzie ponad 620osób.

 

Sportowe kombi Renault

Samochody koncepcyjne potrafią zaskoczyć swoim wyglądem, funkcjonalnościączy użytymi rozwiązaniami. Na targach w Genewie zaprezentowany zostanieRenault Altica, łączący cechy sportowego auta z nadwoziem typu kombi.

 

Porsche 911 Turbo: Moc ciśnienia

Topowy model producenta super-sportowych samochodów Porsche 911 Turbo dysponujejeszcze większą mocą. Szósta generacja auta zostanie zaprezentowana naSalonie Samochodowym w Genewie, zaś debiut rynkowy przewidziano na czerwiec2006 roku.

 

Ford Focus C-Max: Dynamicznie, oszczędnie i rodzinnie

Czy minivany z silnikami diesla to przyszłość europejskiego rynkumotoryzacyjnego? Choć tak kategorycznie nie chcemy przesądzać, to jednaksporo prawdy kryje się w tej tezie.

 

Most na Ślęży nie straci dotacji

500 tys. zł na na dofinansowanie przebudowy mostu nad rzeką Ślęzą wPodlesiu (gmina Niemcza woj. dolnośląskie) otrzyma powiat od województwadolnośląskiego. Sejmik Województwa podjął uchwałę w tej sprawie, aby niestracić 2,5 mln zł unijnej dotacji.

 

Pułtusk z inicjatywą

W powiecie pułtuskim powstała idea stworzenia dużego projektu modernizacjipowiatowych dróg powiązanego z siecią dróg krajowych iwojewódzkich. W tym też celu w Pułtusku, odbyło się spotkaniepoświęcone omówieniu możliwości modernizacji drógwojewódzkich nr: 618, 571 (poprzedniej nr 619), 620.

 

Więcej pieniędzy na mazowieckie drogi

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego przedstawił planyinwestycji drogowych na najbliższe lata. W latach 2008-2013 z budżetuwojewództwa na polepszenie stanu dróg zostanie przeznaczone blisko2,7 mld zł.

 

AUTOTEC, czyli co się działo w Brnie

Targi AUTOTEC nie były miejscem światowych premier motoryzacyjnych, niemniejjednak producenci samochodów ciężarowych i dostawczych nie zawiedliprezentując swoje najlepsze produkty. Na powierzchni kilku gigantycznych halwystawiła się cała samochodowa, światowa czołówka. Cozaprezentowali, o tym poniżej.

 

Via Carpatia – nowa trasa tranzytowa

Polska zainicjowała utworzenie i rozwój nowego szlaku tranzytowegołączącego Litwę, Polskę, Słowację i Węgry. Polski odcinek tzw. ViaCarpatia miałby mieć ponad 620 km i biec wzdłuż wschodniej granicy kraju.Koszt tego przedsięwzięcia to około 21 mld zł.

 

Porozumienie w sprawie Via Carpatia

Ministerstwo Infrastruktury poinformowało o podpisaniu memorandum dotyczącegopolsko-słowackiej współpracy w przygotowaniu i realizacjiprojektowanego szlaku tranzytowego Via Carpatia. Polska część tej trasybędzie mieć około 620 km długości.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017