Wyszukiwałeś:

626

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 626

Spróbuj też wyszukać: 626 pompa omega

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

24 godziny Alfy

Włoski miesięcznik Auto przeprowadził kolejną edycję corocznego, dobowegotestu wytrzymałości. Alfa Romeo 147 Twin Spark wygrała swoją kategorię.

 

Tysięczny SLR

Technologia prosto z Formuły 1 na zwykłej drodze. Tak w bardzo wielkimskrócie można scharakteryzować supersportowego Mercedesa-Benz SLR McLaren.Nie jest to jednak częsty widok, bo z taśm produkcyjnych zjechało łącznietysiąc takich aut.

 

Neoman - 707 autobusów w 2005 r.

W 2005 roku w dwóch polskich zakładach MAN-a wyprodukowano łącznie 707kompletnych autobusów, w tym 83 semi-autobusów oraz dodatkowo 456 szkieletów.W porównaniu z 2004 rokiem wielkość produkcji kompletnych autobusów wzrosłao 40 egzemplarzy (wzrost o 7,4%).

 

Bezawaryjne Japończyki

Samochody pochodzące od japońskich producentów zdominowały zestawienie stunajbardziej niezawodnych używanych samochodów z ostatniej dekady. Finalistówrankingu wybierano oraz oceniano z listy 55 tysięcy modeli.

 

SLR zrzuca dach

Lubisz czuć wiatr we włosach przy prędkości 333 km/h? Producent sportowegomodelu McLaren Mercedes SLR przygotowuje właśnie specjalną wersję tegosamochodu o nadwoziu z odkrytym dachem.

 

Kolejne rekordy Kia

Koncern Kia odnotował w Polsce kolejny wzrost sprzedaży, mimo wciążutrzymującej się na rynku tendencji spadkowej. Od początku roku sprzedażsamochodów marki KIA wyniosła 4645 sztuk, co w porównaniu do tego samegookresu roku ubiegłego, stanowi wzrost o 200 samochodów.

 

Zapowiedź nowej Mazdy 6

Już we wrześniu na targach motoryzacyjnych we Frankfurcie zostaniezaprezentowana całkowicie nowa Mazda 6. Mazda opublikowała właśnie pierwszezdjęcie swojego przedstawiciela z segmentu D.

 

F1: Trening przed GP Malezji - Kubica ósmy

Bolidy Ferrari były najszybsze podczas pierwszej serii treningowej na torzeSepang przed niedzielnym Grand Prix Malezji. Wówczas to BrazylijczykFelipe Massa "wykręcił" najlepszy czas okrążenia - 1.35,932. Podrugim treningu szybszy okazał się jednak pretendent do mistrzowskiegotytułu, Brytyjczyk Lewis Hamilton z teamu McLaren-Mercedes - 1.35.,055. RobertKubica był dwukrotnie ósmy.

 

Nowy salon Nissana w Szczecinie

23 stycznia 2009 r. został otwarty kolejny autoryzowany salon Nissana. Nowyobiekt należący do firmy Polmotor znajduje się w Szczecinie przy ulicy Struga71.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017