Wyszukiwałeś:

629

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 629

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Honda CR-V: W teren i na miasto

W ofercie Hondy funkcję sportowo-rekreacyjnego modelu, z tzw. segmentu SUV,pełni CR-V. Obejrzeliśmy, pojeździliśmy i przetestowaliśmy go wróżnych warunkach.

 

Honda CR-V: SUV z dieslem

To stosunkowo nowe rozwiązanie w autach marki Honda. Zastosowany po razpierwszy w ubiegłym roku w modelu Accord, silnik diesla znacznie poprawiatakże w modelu CR-V zużycie paliwa bez uszczerbku dla osiągów.

 

Koreańczycy na minusie

Choć wydawać by się mogło, że koreańskie koncerny na rynkach zagranicznychi własnym radzą sobie coraz lepiej to wyniki sprzedaży z ubiegłego miesiącapokazują zupełnie inny obraz. We wrześniu br. pięć południowokoreańskichmarek sprzedało łącznie 389 919 aut, o 16% mniej niż rok wcześniej.

 

Koreańczycy w pierwszej piątce

Cztery dekady wystarczyły by koncern Hyundai-Kia Automotive Group należał dogrona najprężniej produkujących i sprzedających firm samochodowych naświecie. Według raportu Automotie News Koreańczycy w ubiegłym roku zajęlipiąte miejsce w rankingu globalnej sprzedaży.

 

MF: Wyrok ETS nie będzie aż tak kosztowny

W związku z wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Wspólnot Europejskich zdnia 22 grudnia 2008 r. Ministerstwo Finansów wydało oświadczenie, wktórego wynika, że koszty decyzji ETS nie będą znaczące.

 

Audi Q5: Limuzyna w skórze SUV-a

Tendencje rynkowe pokazują coraz bardziej wyraźnie, że era dużychSUV-ów chyba powoli dobiega końca. Nie oznacza to jednak, że musimyzaraz przesiadać się do małych czy też średniej wielkości aut. Pozostajedo wyboru chociażby pokaźna gama kompaktowych SUV-ów, gdzie wprawdziewśród modeli z segmentu premium jeszcze nie tak dawno było tylko BMWX3, jednak obecnie wybór zwiększył się o Mercedesa GLK, Volvo XC60,czy też bohatera naszego testu - Audi Q5.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017