Wyszukiwałeś:

630

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 630

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Nie masz OC - płać!

Wraz z nowym rokiem zmienione zostały stawki kar za brak obowiązkowegoubezpieczenia OC. Kierowcy pojazdów osobowych mogą zapłacić nawetpowyżej 2 tys. zł.

 

Fiat wśród liderów eksportu

W ubiegłym roku bardzo dobre wyniki produkcyjne uzyskał Fiat Auto Poland SA.Wielkość eksportu natomiast stawia tę firmę na czele polskichprzedsiębiorstw eksportujących swoje produkty.

 

Matiz - choć Chevrolet Spark

Już niedługo na naszym rynku mogą być oferowane dwa Matizy. I co ciekawe,żaden z nich nie będzie jeździł pod marką Daewoo. Jedno auto będzie sięnazywać FSO Matiz, a drugie Chevrolet Spark.

 

Japanese Component Buyers Exhibition

Targi Japanese Component Buyers Exhibition (JCBE) mają na celu umożliwienienawiązania współpracy pomiędzy europejskimi dostawcami, a firmamijapońskimi obecnymi w Europie. Pierwsza edycja targów odbyła się w lutym wPradze a druga miesiąc później w Budapeszcie.

 

Odmłodzona nieco Mazda2

Na europejskim rynku pojawi się wkrótce odmłodzona wersja Mazdy2. Co ważne,auto będzie teraz kosztować nieco mniej niż przed modyfikacjami.

 

Mercedes Klasa E: Przedsmak możliwości

Mocniejsze silniki, bogatszy pakiet bezpieczeństwa i świeży wygląd. Narozpoczynającym się już niebawem na salonie samochodowym w Nowym JorkuMercedes zaprezentuje zliftingowaną wersję klasy E, która stanowi pewnewprowadzenie do zapowiedzianej na 2009 rok nowej generacji tego modelu.

 

Mazowiecka droga nr 630 gotowa

Droga wojewódzka nr 630 - pierwsza z regionalnych tras przebudowywanych naMazowszu z udziałem unijnych funduszy - została oddana do użytku.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Holenderskie Ferrari

Kto nie chciałby mieć Ferrari? Chyba ze świeczką szukać takich osób.Holendrzy zapragnęli ostatnio mieć własną namiastkę włoskiej stajnisuper-samochodów. Firma Vandenbrink Design zaprezentowała swojąinterpretację modelu 250 GTO.

 

Warszawa: Jesienne remonty ulic

W tym roku Zarząd Dróg Miejskich w Warszawie wyremontował już 630 tys.mkw. nawierzchni warszawskich ulic, jednak to nie koniec. Jeśli warunkipogodowe na to pozwolą, to drogowcy będą prowadzić remonty jezdni aż dolistopada.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017