Wyszukiwałeś:

633

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 633

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Większe strefy – więcej inwestycji

Rząd wydał rozporządzenia w sprawie kostrzyńsko-słubickiej, pomorskiej iwałbrzyskiej specjalnej strefy ekonomicznej. Zmiany przyczynią się doulokowania wielu inwestycji na w nowych granicach SSE.

 

Audi bije rekordy

W roku obrachunkowym 2007 koncern Audi ponownie pobił rekordy pod względemwielkości produkcji, ilości sprzedanych samochodów, obrotów iwyników.

 

Nowe rondo w Nieporęcie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie poinformował o oddaniu doużytku przebudowanego skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 631 i633 w Nieporęcie. Kolizyjne skrzyżowanie zostało zastąpione rondem. Kosztinwestycji to ponad 2 mln zł.

 

Tańszy serwis dla starszych aut

Właścicielom samochodów Renault starszych niż 4 lata serwisy Renaultoferują usługi równie atrakcyjne cenowo, jak w nieautoryzowanychwarsztatach, z zachowaniem najwyższej jakości.

 

Topowa Skoda przedłużona

Rozpoczynająca się w dniu wczorajszym wystawa samochodowa we Frankfurcie jestmiejscem światowej premiery największej Skody. Skoda Superb Combi pojawi sięw sprzedaży na pierwszych europejskich rynkach już jesienią br.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Sprzedaż większa, choć mniej rejestracji

Mimo trwającego kryzysu w motoryzacji, polski rynek samochodów nowychutrzymuje poziom z zeszłego roku. Pozytywne rezultaty dotyczą jednaksprzedaży, znacznie spadła natomiast liczba pierwszych rejestracji.

 

Sprzedaż lekko na minusie

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w listopadzie 2009 roku 3 687sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z listopadem ubiegłegoroku o 1 536 samochodów (29,4%). Ale w porównaniu zpaździernikiem br. sprzedaż nieznacznie wzrosła o 6,3%. Przed rokiem zmianaprocentowa m/m wynosiła 2,7%. Od początku br. sprzedano 38 070 aut dostawczychi było to mniej niż rok wcześniej o 14 833 szt., czyli 28% podał PZPM.

 

Nowa ciężarówka od Skody

Superb Combi Premia poszerza ofertę marki Skoda w zakresie samochodówz homologacją ciężarową. Dopłata do omawianego modelu jest taka sama, jak wprzypadku wersji limuzyna. Charakterystyka pojazdu, może zapewnić nowej,przestronnej Skodzie sukces wśród firm.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017