Wyszukiwałeś:

634

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: 634

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Fota zapowiada 35% wzrost sprzedaży

FOTA opublikowała prognozy finansowe na bieżący i przyszły rok. Firmabędzie kontynuować trwający już 10 lat średnioroczny wzrost sprzedaży napoziomie około 35%. Przychody w tym roku wyniosą 426 mln zł.

 

Skoda goni Toyotę

Samar przedstawił najnowsze wyniki sprzedaży nowych samochodów na polskimrynku. W listopadzie z polskich salonów wyjechało łącznie 21 331 nowych aut.Były to najczęściej modele Skody i Toyoty, którzy to producenci zacięciewalczą o pierwsze miejsce pod względem liczby sprzedanych pojazdów w ciągubieżącego roku.

 

Fota: systematyczny wzrost

W 2006 roku przychody grupy FOTA wzrosły o ponad 35%, przekraczając 438,5 mlnzł. Sprzedaż była o 12,5 mln zł wyższa od prognozowanej. Grupa podtrzymujeplany związane z osiągnięciem w 2007 r. przychodów na poziomie 634,8mln zł i zysku netto w wysokości 21,3 mln zł.

 

Transportowe priorytety Warszawy przed EURO 2012

Odciążenie Okęcia, rozbudowa dróg wojewódzkich, usprawnieniepołączeń transportowych Warszawy z regionem - to najważniejsze zadania zzakresu transportu, jakie planują władze Warszawy i Mazowsza w związku zprzygotowaniami do Euro 2012.

 

Passaty i Golfy najpopularniejsze

Z całą pewnością jednak nie o taką popularność chodzi władzomkoncernów motoryzacyjnych, w tym przypadku mającym siedzibę wWolfsburgu. Oba Volkswageny były bowiem zdecydowanie najczęściej kradzionymimodelami w ubiegłym roku w naszym kraju.

 

Sprzedaż nowych wciąż pnie się w górę

Marzec ponownie był okresem zwiększonej sprzedaży samochodów nowych napolskim rynku. Łącznie po pierwszym kwartale roku liczba sprzedanychsamochodów osobowych i lekkich dostawczych przekroczyła już 100 tys. ibyła o 21,6% wyższa niż przed rokiem.

 

Nowe rondo w Zielonce

W ubiegłym tygodniu oddano do użytku przebudowane skrzyżowanie drógwojewódzkich nr 631 i 634 na granicy podwarszawskich gmin Ząbki iZielonka. Dzięki budowie ronda poprawiono organizację ruchu, co wpłynie nazmniejszenie się korków i zwiększenie bezpieczeństwa.

 

Ponad miliard na S-7 z obwodnicą Olsztynka

Jest szansa, że jeszcze w tym roku rozpocznie się ponad miliardowa inwestycjana drogach Warmii i Mazur – budowa ekspresowej S-7 na odcinkuOlsztynek-Nidzica wraz z budową obwodnicy Olsztynka w ciągu drogi ekspresowejS-51.

 

Najlepsze i najgorsze opony zimowe (205/55 R16)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wyniki testu ADAC opon zimowych o rozmiarach 185/60R14. Dziś przyszedł czas na "szesnastki" w rozmiarze 205/55 R16 H. Z18 kompletów zimówek pięć uzyskało ocenę"szczególnie godna polecenia", a trzy "niepolecana".Sprawdź, które opony zimowe są warte Twojej uwagi, a którychzakupu należy się wystrzegać jak ognia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017